Beroemdheden brengen hulde aan 9/11 slachtoffers op 16-jarig jubileum van aanvallen

Op deze dag 16 jaar geleden werd ons land voor altijd veranderd door gruwelijke aanvallen op het World Trade Center in New York City.

Terwijl we blijven leren en groeien als een land dat de ondenkbare terreur volgt die op 11 september 2001 werd aangericht, zullen we nooit de dappere zielen vergeten die hun leven gaven op die werkelijk verschrikkelijke dag.

Ga hieronder naar beneden om te zien wat je favoriete beroemdheden hebben geplaatst ter ere van de slachtoffers van 9/11.

GERELATEERD: Koop deze Fine Jewelry Designers om Hurricane Harvey Relief te ondersteunen

Barack Obama

Reese Witherspoon

Ik denk veel over de first responders in dit land die hun leven riskeren om anderen te redden. Eigen behoeften opzij zetten om anderen te helpen. Deze mensen vormen het hart van de #USA en verdienen het elke dag geëerd te worden. # 9/11 #hurricaneharvey #hurricaneirma

Een bericht gedeeld door Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) op

Mark Wahlberg

Verenigd staan ​​we. #NeverForget # September11 ����

Een bericht gedeeld door Mark Wahlberg (@markwahlberg)

Chloë Grace Moretz

9.11.01 Nooit vergeten

Een bericht gedeeld door Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) op

Diane Kruger

❤️����

Een bericht gedeeld door Diane Kruger (@dianekruger)

Kate Upton

#NeverForget de levens verloren vandaag 16 jaar geleden. Dank aan alle first responders en militaire leden die zijn geroepen om te dienen en te offeren voor onze vrijheid en veiligheid. #PatriotDay (#Repost @winsforwarriors) Op de 16e verjaardag van de aanslagen op 9/11 herinneren we ons de meer dan drieduizend levens die die dag zijn verloren, en we herkennen de heroïsche first responders en servicemedewerkers die hun leven hebben toegewijd aan onze veiligheid en vrijheid . Op zaterdag hielden we de inaugurele Patriot Ruck om onze kracht en steun in cijfers te tonen voor deze ongelooflijke Amerikanen. “We zijn hier voor de politieagent die elke dag zijn leven riskeert om ons veilig te houden.” We zijn hier voor de brandweerman die bereidwillig een brandend gebouw binnengaat om een ​​complete vreemdeling te redden. “We zijn hier voor de EMT die constant op oproep staat om op elk moment te reageren op noodsituaties Er zijn momenteel overal ter wereld servicemedewerkers die zich in gevaar willen storten en bereid zijn om zichzelf op te offeren voor onze vrijheden, zoals velen van u in de menigte hebben gedaan en zullen doen in de toekomst. is een kans voor de gemeenschap om degenen die dienen te herkennen, om hen te ontmoeten en om naast hen te wandelen. “Op maandag 11 september herdenkt de natie Patriot Day.” Of u nu diende voor de aanslagen van 9/11 of als resultaat daarvan bent geïnspireerd van hen zijn wij als natie u een dankbaarheid verschuldigd. ‘ -LtCol Brian Mulvihill, Verenigde Staten Marine Corps #PatriotDay #NeverForget #UnitedWeStand #PatriotRuck #RuckToHonor #WinsForWarriors #UAFreedom (��: J Singleton)

Een bericht gedeeld door Kate Upton (@kateupton) op

Amy Schumer

❤️

Een bericht gedeeld door @amyschumer op

Laverne Cox

@Regrann from @theviewabc – Vandaag herinneren we ons de verloren levens en degenen die ons hebben helpen herstellen na de tragische dag zestien jaar geleden. ���� # september11 #nyc # 911 #pentagon #neverforget – #regrann

Een bericht gedeeld door laverne cox (@lavernecox) op

Tina Knowles

Neem even de tijd om een ​​gebed uit te spreken voor de families van de mensen die in de torens zaten op 9/11. Laten we ze nooit vergeten .

Een bericht gedeeld door Tina Knowles (@mstinalawson)

Debra Messing

Vergeet nooit. ��

Een bericht gedeeld door Debra Messing (@therealdebramessing)

Jennifer Lopez

We zullen ALTIJD onthouden #NeverForget

Een bericht gedeeld door Jennifer Lopez (@jlo)

Karolina Kurkova

Terwijl we bidden voor iedereen die getroffen is door de verwoestende orkanen, laten we niet vergeten om te pauzeren en na te denken over al diegenen die verloren zijn op 11 september 2001 ���� # NeverForget #NYC #NYPD #NYFD #NewYork

Een bericht gedeeld door Karolina Kurkova (@karolinakurkova) op

Uzo Aduba

In herinnering aan.

Een bericht gedeeld door Uzo Aduba (@uzoaduba) op

Ashley Benson

Een bericht gedeeld door Ashley Benson (@ashleybenson) op

Carolyn Murphy

Ze staat op, ze is trots. In de nasleep van angst stijgt ze in VEERKRACHT en STERKTE. Ze houdt de harten van die verloren levens vast en gaat door met de GEEST van HOOP voor degenen die het overleefd hebben. Ze werpt licht op de schaduwen van pijn en herinnert ons eraan te staan ​​in SOLIDARITEIT, OPTIMISME, VREDE, LIEFDE en VRIJHEID voor iedereen … I ❤️ NY �� # neverforget # 911 ����

Een bericht gedeeld door Carolyn Murphy (@carolynmurphy)

Lily Adridge

Ik hou van je NYC ���� 11 september #NeverForget

Een bericht gedeeld door Lily Aldridge (@lilyaldridge)

Melania Trump

Onthoud 11 september 2001 #NeverForget

Een bericht gedeeld door First Lady Melania Trump (@flotus)

Josh Duhamel

Een bericht gedeeld door Josh Duhamel (@joshduhamel)

Olivia Munn

#neverforget ��❤️

Een bericht gedeeld door Olivia Munn (@oliviamunn) op

Sophia Bush

Elke dag, maar vooral vandaag. #MondayMantra # 11 september

Een bericht gedeeld door Sophia Bush (@sophiabush)

Kerry Washington

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 66