“Yuna Zarai” patiekalai “Her Headscarf” kolekcijoje ir tikroji prasmė už jos Crush tekstai

“Tai yra apie merginos širdį, kuri prieš kelerius metus buvo sugadinta”, – aiškina Malaizijos gimimo dainų autorius ir klesti mados piktograma Yuna Zarai. Jos lūpos garsiai šypso už mikrofono, esančio ant scenos, per savo išparduotą pirmąją “Los Angeles” El Rey teatre. Avižinės spalvos paltai padengia ploną rėmą, iš kurios juodas gaubliukas išsiveržė, o tvirtai suvynioti hijabas padengia plaukus. 29 metų senumo požymiai yra naujame albume Skyrius– mielas ir sielos išlaisvinimas, kuriame yra hit singlas “Crush” su “Usher”, į jo tarpasmenines kovą.

“Aš nenorėjau susilaikyti”, sako ji, stalo L.A. restorane “Sycamore Kitchen” per savaitę po jos pasirodymo. “Daug dainų grindžiamas mano ankstesniais santykiais. Tai nepadarė. Aš jį praradėjau ir mane sugriovė. Turėjau išmokti grįžti į kojas. Aš naudoju tą širdies ritmą, kad sukurtumėte kažką tikrai gražaus. “

Yuna Inbook - 1
Joachim Müller-Ruchholtz

Kai ji nušviečia savo juodą Helmut Lang švarką, ji atskleidžia dar vieną vandens šoną. Šįkart ji dėvi tamsų Muji šaliką kaip galvos dangą. “Atsiprašau, kad vėluoju. Vanduo buvo mano bute “, – sako ji, pakartodavo hijabą. Ji kerta levių apipjaustytus kojas ir atskleidžia juodus “Nike” batus su baltomis juodomis rankomis. “Aš nesiruošiau elgtis su stiliumi ir nevazuok!”

Yuna dainavo, nes jam buvo 7 metai. Ji pradėjo mokytis gitara ir pradeda įrašinėti muziką paauglystėje, galų gale atsisakydama melodijų “MySpace”. Ji įstojo į teisės mokyklą Malaizijoje ir baigė 2009 m., Bet niekada praktikuojama, nes norėjo sutelkti dėmesį į savo meną. Ji būtų dėvėti pasėlių viršelius, trumpus sijonus ir “Reebok” sportines kailius, ir ji pastebėjo, kad visos kitos merginos nukopijuos savo stilių. Tačiau ji taip pat surado save pagaunant nepageidaujamą vyresnio amžiaus žmonių dėmesį ir nusprendė padengti. Šiandien ji sukasi kukliai dėl savo islamo tikėjimo mokymų. Ji teigia, kad jums nereikės prekiauti seksualumu, kad galėtum judėti į muzikos ir mados industriją.

Yuna Inbook - 2
Joachim Müller-Ruchholtz

Būdama vienintelis vaikas, Yuna dažnai žiūrėjo į savo vyresnę pusbrolę kaip didelę sesers figūrą. Kai Juna buvo 14 metų, jos pusbrolis mirė nuo ūmios leukemijos. “Aš žinojau, kad ketina mirti, ir mane susmulkino. Aš nemanau, kad buvau vienodi “, – prisimena ji. Ji net parašė nuoširdžiai dainą apie bandymą, pavadintą “Laikas”, kuris pasirodo ant jos naujojo albumo. Praėjusiais metais taip pat mirė jos dėdė ir senelis; tada jos dvyniai draugai nutraukė savo santykius. “Pastaruoju metu susižadėjau daug skausmų ir sunkumų, tačiau noriu tai padaryti teigiamai”, – teigia ji. “Aš laimingas, kad gyvenu tokiu būdu”.

Galbūt, reaguodama į tamsą, Yuna naudoja savo asmeninį stilių (ryškios spalvos, dekoratyvūs aksesuarai), kad galėtų sukelti teigiamas emocijas. Ji taip pat bando įkvėpti jaunesnių merginų jaustis patogiai tiek savo odoje, tiek jų įsitikinimuose.

SUSIJĘS: Britney Spears mus privertė atgal į 2003 m. “Toksiška” “Carpool Karaoke” apžvalgoje.

Yuna Inbook - 3
Joachim Müller-Ruchholtz

Nors ji buvo kritikuojama ir linksmausi dėl “hijab” dėvėjimo, ji teigia, kad ji nesupranta, nes tai yra jos pasirinkimas. “Yuna” vykdo drabužių parduotuvę “November Culture” Malaizijoje ir taip pat parduoda internete. Ji perka kai kuriuos drabužius, bet taip pat gamina gabalus, įskaitant galvos apdangalų parašą. Šį mėnesį ji pradės naują liniją su Malaizijos mados dizainerio Hatta Dolmat pavadinimu “Hatta x Yuna”, kurią ji apibūdina kaip elegantišką, kuklią ir įdomią su daugybe piešinių, spalvų ir gėlių.

Kai leda lydosi kavoje, ji atsilenkia. “Noriu, kad mergaitės žinotų, kad šiame pasaulyje egzistuoja lygybė”, – sako ji. “Jūs galite padaryti viską, ko norite. Mano stilius yra tas, ką aš turiu. Kai einu į sceną, tai aš esu mano komforto zonoje. Tai ne kostiumas. Tai tik aš. Ir aš noriu, kad kiekviena moteris jaustis tokiu būdu. “