WTF Ar … Dirndl?

Dirndl Skirt
Nuotraukų iliustracija. Nuotrauka: Pietro D’aprano / “Getty Images”

Ruthie Friedlander

Gegužės 4 d., 2018 m. @ 14:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jūs girdėjote apie mini ir maxi, tačiau ar jūs kada nors girdėjote apie dirndl?

Pasakyk tai su manimi: dirn (garsiai su degančiu), nuobodu. Įdomu pasakyti garsiai, tiesa?

“Dirndl” yra specifinis sijonų stilius, pakartotinai populiarinamas 50-tieji metai, bet kilęs iš tradicinės austriškos apyrankės. Atgal į 1800-ых, kai dirndls pirmą kartą pasirodė, jie buvo dėvėti mergaitės ir visada buvo paprastas; spalva ir medžiaga, priklausanti nuo sezono. Nebuvo iki 1800-ųjų pabaigos, kad dirndl (dėvimas paprastai su lederhosen rinkinys) buvo priimtas aukštai madai.

Svarbus skirtumas: pagrindinis dirndlio elementas yra tai, kad tai iš tikrųjų yra dviejų dalių suknelė (sijonas yra viena iš tų dalių). Tradiciniams dirndlams taip pat yra specialus liemenėlė ir prijuostė (vadinama Leiber). Jūs tikriausiai prisimenate šį iš Halloween kostiumų, pasakojimo knygų išvaizdą ar tą keistą aprangą, kad jūsų geriausias draugas iš koledžo atnešė į “Oktoberfest”. Or Muzikos garsas.

Tačiau šiandien mūsų centre yra sijonas: stora liemuo ir pilnas, platus, apvalus dugnas.

Šiandienos dirndliai (ir taip, tokio tipo sijonas vis dar egzistuoja), dažniausiai būna prijuostės. Nesportuojančios miestų kostiumo dirndl sijonai neseniai pasirodė ryškiomis spalvomis ir visais modeliais, kuriuos galėjote įsivaizduoti, o dažnai – su atitinkamu pasėlių viršumi ar braletu. Mes matėme juos prabangiuose “Dolce & Gabbana” ir kitų šiuolaikinių prekių ženklų, pavyzdžiui, “Stella Jean” vardu. Kitų markių klijavimas dirndl stiliaus sijonu su suknele, kaip matyta čia, šioje nuostabiai energingoje raudonoje vasaros šokioje. (Jūs galite pamatyti, kad nuo liemens žemyn viskas dirndl-visą laiką.)

Pridėta įdomus faktas: dėvėdami labiau tradicinį stilių dirndl, kuris turi lanką, būkite atsargus, kaip jūs susikabinsite sau. Svarbu yra tas, kaip lankas yra susietas: dešinėje reiškia, kad esate vedęs / santykiuose, kairėje reiškia, kad esate vienišas, o atgal reiškia, kad esate našlė ar padavėja. Hmm Manau, kad tai kažkas panašaus į senosios mokyklos “Facebook” būsenos atnaujinimą?