“WeWore” Kas Danielle Bernstein tiesiog pradėjo “Perfect City Boots” liniją

archyvuoti shoes pre-fall - LEAD
“Courtesy of @wewore”, “Instagram”

Kim Duongas

16 d. 2017 m. @ 18:00

Klausk WeWoreKai Danielle Bernstein, jei ji mėgstamiausia iš savo naujausios batų kolekcijos, ji pasakys: “Tai tarsi prašau mamą pasirinkti savo mėgstamą vaiką!”, Tada eikite į net net neatsako į šį klausimą. Kuris, gerai, mes tai gauname. Kai jūsų naujausia kolekcija yra tokia gera, tikrai negalite pasirinkti tik vieno.

VIDEO: brangesni batai, kuriuos galite nusipirkti

 

“Archive Bags”, savo paties bangos linijos “mega-influencer”, tiesiog sumažino “Pre-Fall” kolekciją – tai yra miesto patogių batų rinkinys, kurio negalima padėti, bet pradėti kurti drabužius. Bernsteinas dalijasi su Stiliuje, “Ši kolekcija buvo skirta tobulinti įvairių rūšių bateliai”, pvz. gotiko nėriniai, baltos “go-go boot” ir netgi “70-ųjų” Tvist “mėgstamiausių” Chelsea “boot. Jos MO? Sukurkite patvarų batų, kuris vis dar madingas ir aukščiausios klasės atrodytų, kažkas “kad moterys gali pasikliauti”.

@ Dvivietis Mercer dramblio kaulo

Paskelbta archyve NYC (@thearchiveshoes)

Paklaustas, kam skirta ši kolekcija, Bernstein pripažino: “Mano pirkėjas yra aš! Ji skirta jaunai suaugusiajai, madingoms merginoms, kurios visada eina keliaujant, bet visada žino, kaip ji prisistato “.

NAUJA ATIDĖJAI • Dabar gyvena mūsų svetainėje!

Paskelbta archyve NYC (@thearchiveshoes)

Apsilankykite “archiveshoes.com”, kad apsipirkitumėte “Pre-Fall” kolekcijai ar slinkite, kad galėtumėte įsigyti mūsų mėgstamų pasirinkimų.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 + = 67