Vestuvių suknelių tendencijos nuo 2018 m. Pavasario mados savaitės

TK
Randy Brooke / Getty; Edward James / WireImage; Thomas Concordia / Getty

Dobrina Zhekova

Balandžio 24 d., 2017 m. @ 15:30
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Negalima tiesiog nurašyti “off-the-shoulder” silueto. Matyt, niekur niekur nebus. Dizaineriai yra “Vestuvių mados savaitė” pristatė nemažą pečių baringo išvaizdą, kuris skiriasi nuo svajingų ir boho iki tiesios seksualios.

Bet tai dar ne viskas, ką matėme kilimo ir tūpimo takuose Niujorke. Arkliai, kurie kitais metais susiduria, turi daug laukti, kad spręstų dėl spalvingų tendencijų, kurias pastebėjome renginyje. 

Pradedantiesiems, atrodo, kad dizaineriai persvarsto idėją, kad vestuvių suknelė turėtų būti balta. Reem Acra, Justine Aleksandras, ir Marchesa visi prisipildė savo dizaino juodos detalės. Nors negalime būti tikri, ar juodos ir baltos spalvos atnaujinimas yra santuokos gyvenimo metafora, mes esame didžiuliai nuotaikų išvaizdos gerbėjai.

VIDEO: Sofia Vergara planuoja vestuves

 

Ir, kalbėdamas apie tradicijas nulūžusius, dizaineriai sujungė įtampą su visa jėga – kaip dviejų dalių kostiumo arba elegantiško kombinezono.

Mes taip pat matėme švarų, be rūpesčių, minimalistinį išvaizdą, kuris greičiausiai padėtų moterims, kurios nėra nėrinių, perlų ir bet kokios rūšies gėrybių gerbėjai, labai laimingi, kartais mažiau yra daugiau.

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte keletą gražiausių tendencijų, kurias matėme “Bridal Fashion Week”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 37