Vasaros papuošalų tendencija išbandyti: viršutinės rankos rankogaliai! Gaukite “Fitness Tips” nagų išvaizdą

062514-rank-rankinė-rihanna-lead-594.jpg
BAUER-GRIFFIN.COM

Alexandra DeRosa

2014 m. Liepos 4 d., 14.00 val

Nors medžioklė, išryškinanti naujas, elegantiškas idėjas vienam iš labiausiai ilgalaikių aksesuarų rinkoje (apyrankė), mes aptikome Rihanos nuotrauką, kurioje dirba viršutinė rankovė (aukščiau) ir išmoko svarbią pamoką: tai ne tik apie malonus iš apyrankės, kurią dėvi, bet kur tu taip pat nešiojate. Tačiau prieš pradėdami apsipirkti stiliaus stilių, pavaizduotų žemiau, skaitykite išskirtinius patarimus, kaip tonuoti savo viršutinius ginklus tiesiai iš Adriana Lima trenerio Michael Olajide Jr.

1. Sėdėti su tavo kojomis pečių pločio ir paimkite vieną svarą rankos svorio kiekvienai rankai.

2. Keičiant rankas, perforuokite tiesiai į viršų, laikydami rankas virš apkabos kaulo išėjimo ir nugaros, pasiekite iki 95 proc. Pratęsimo. Pradėkite lėtai ir paimkite greitį 60 sekundžių, tada palaikykite 30 sekundžių.

3. Tada rėmus savo veidą savo kumščiais ir perforuokite tiesiai iki lubų, keiskite rankas ir pakartokite 60 sekundžių, tada likite 30 sekundžių.

4. Galiausiai, padėkite abi rankas aukštyn ir permuškite savo kairę ranką taip greitai, kaip jūs galite 60 sekundžių kiekvienai rankai. Kaip greitai, kaip perforatoriai eina, jie turi būti grąžinti atgal.

Dabar, kai žinote treniruotę ir tą, kurią galite padaryti savo namuose, ne mažiau, spustelėkite, kad įsigytumėte mėgstamų rankų rankogalių.