Vandens sporto prekėse yra “Sexy Swimwear Brand”. Ir tai sukūrė 17 metų amžiaus.

Gigi Caruso, nekilnojamojo turto magnato Rick Caruso dukra ir maudymosi kostiumėlio modelis Tina Caruso, yra tik 17 metų amžiaus ir turi savo prabangų maudymosi kostiumėlį. Ką tu darai, kai buvo 17 metų? Nešioti Julianne Hough ir Rocky Barnes, Caruso’s bikinis greitai tampa karšto prekes šį sezoną dėl jų gebėjimo būti beprotiškai seksualus ir tikrai dėvimi vandens sporto.

SUSIJĘS: dviaukštis maudymosi kostiumėliai jūsų bikini žaidime

Nepriekaišta mažmeninės prekybos “Revolve” linija sportinė ir seksuali, kurios kokybė atitinka. Gigi kreipėsi į savo motiną apie maudymosi drabužių dizainą, kai jai buvo tik 15 metų. Avid wakeboarder, paauglys norėjo kostiumų, kuriuos ji galėjo dėvėti, kai ji buvo sportuojama, nepakenkiant jos meilės mados. “Aš norėjau išduoti kostiumą, kuris išliktų, kai aš pasveikinou, bet taip pat padariau pareiškimą – kažkas, dėl kurio jums neprireikė, kad paplūdimyje atrodytų elegantiškas ir seksualus, kad jis būtų ant vandens ir aktyvus”, – sako ji “InStyle.com”..

Gigi C Swim
Gigi C

Jis prasidėjo Gigi dekonstruodamas savo senus maudymosi kostiumus ir pakeitęs juos į savo, naujus stilius. Ji norėjo būti tikri, kad dizainai buvo elegantiški, tačiau taip pat galėtų atlaikyti sunkias Kalifornijos bangas. Po dviejų metų plėtros “Gigi C” galiausiai pradėjo veikti 2017 m.

SUSIJĘS: Sexiest maudymosi kostiumai mažiems bustams

Mada ir verslas yra aiškiai jos kraujyje, tačiau nekilnojamojo turto didelis smūgis Rikas gali užimti nugaros sėdynes ant šio. Jos motina, sako Gigi, labiausiai prisidėjo prie dukters sėkmės. “Ji iš tikrųjų daug prisidėjo prie stalo sukūrusi, įkvėpdama senus kostiumus, kuriuos ji dėvi”, – aiškina aukštoji mokykla. “Dirbant kartu mes padarėme mus tikrai glaudžius”.

Gigi C Swim
Gigi C

80-tieji metai Gigi motina Tina buvo maudymosi kostiumėlio ir apatinio trikotažo modelis. Ir nenuostabu, dizaineris sako, kad jos didžiausias įkvėpimas yra motinos senų modelių nuotraukų. “Išskyrus tai, tiesiog žiūrint į kilimo ir tūpimo takus rodo” 80s “arba” Instagram “- viskas yra” Instagram “, sako Gigi. 

Ir kadangi viskas mados pasaulyje yra apie socialinę žiniasklaidą, gali atrodyti, kad yra milijonų pasirinkimų. Sutrumpinant tai, kad pasirinkti, ką investuoti kiekvieną sezoną, gali būti sunki užduotis. Gigi pasakoja “InStyle”, kad jos linija yra “viena iš aukščiausios kokybės maudymosi kostiumėlių kompanijų Pietų Kalifornijoje. Medžiaga ir siuvimo kokybė yra išskirtinės. “Ji naudoja” Tricot “ir akvariuminį audinį, kurį ji apibūdina kaip” ploną, minkštą, šilkinį audinį, kuris prisiriša prie jūsų kūno ir viską išlaiko “.

Gigi C Swim
Gigi C

Vienas iš unikalių jos linijos aspektų – tai seksualūs pjūviai – tai, ką paprastai neįsivaizduojame daugiau sportinių maudymosi kostiumėlių. Ši dizaino tema buvo svarbus sprendimas dėl prekės ženklo naudojimo. “Kai pažvelgsite į mūsų kostiumus, galite pamatyti” oh, tai Gigi C “, – sako ji.

Gigi, kuri taip pat nerimauja dėl to, kokius modelius ir audinius pasirinkti, kol baigs savo koledžo programas, tikisi išlikti vietos mokykloje ir studijuoti verslą, taip suteikiant jai galimybę toliau dirbti su Gigi C. “Mano tikslas mano kostiumai – tai padaryti moteris jaustis įsitikinęs, seksualus ir elegantiškas “, sako Gigi – tikrai tagline, kurį mes,” InStyle.com “, galime atsilaikyti.

“Gigi C Bikinis” vasaros kolekcija paleidžiama 2018 m. Balandžio mėnesį. Gigi ir Tina taip pat turi pop-up parduotuvę Beverly Hills “Grove”, pradedant nuo 18 “.