Žvaigždės, kurios nužudė raudoną kilimą Saint-Laurent Hedi Slimane

YSL Red Carpet Style Gallery Lead
Getty (1); PA nuotraukos (1)

Andrea Cheng

Balandžio 1 d. 2016 m. @ 5:30 val

Nors gandai jau keletą kartų buvo skleidžiami, atsibodus į naujienas, kad Hedis Slimane oficialiai paliko Saint Laurentą, jis tapo ne mažiau šoko (ir balandžio mėn. Kvailystės dienoje). Kaip kūrybos ir įvaizdžio režisierius, “Slimane” nieko nerizikuodavo, kad per savo kadencijos laikotarpį padarytų monumentalius pokyčius, pvz., “Yves” atstatymą, vestuvių atkūrimą, alyvos perkėlimą ir 17-ojo amžiaus “Hôtel de Sénecterre” dvaro atnaujinimą. Kalbant apie dizainą, jis pakeitė Prancūzijos prabangų būstą ir suteikė jam žvilgsnį, kuris susimaišė archyvinius daiktus su pavojingu požeminio kieto šonkauliu, panašiu į jo apipjaustytą, šiuolaikinį “Saint Laurent” žalią kailio puošmeną nuo savo praėjusio amžiaus dešimtmečio pavasario kolekcija.

Tai buvo šis gaivus kapitalinis remontas, dėl kurio prekės ženklą vėl atrado kai kurie ir pritraukė naują žvaigždžių sargą. Praėjus vos ketveriems trims metams, “Slimane” sukūrė įspūdingą raudonų kilimų sąrašą, kuris neabejotinai išliks istorijoje kaip paminklai. Jis įrengė visus nuo Angelino Jolie, kuris buvo visiškai numuštas, kai “Slimane” pasiėmė “Le Smoking tox”, iki naujausio 2016 m. “Golden Globe” kandidato Saoirse Ronan, kuriam būdinga balta romantiška deivė panašus suknelė, Cara Delevingne, kuri įkūnijo šventą Laurent’o glamo estetika, supjaustyta, blizganti mini.

Nuo Jennifer Aniston juodos suknelelio (su cummerbundu) iki Sienna Miller’io gudriai apsiaustų, žiūrėkite visas žvaigždes, kurios apsvaiginamos Sent Laurente Hedi Slimane.

SUSIJĘS: “Kitas” “Saint Laurent” ir “Hedi Slimane”