Unikalios vietos pirkti nuotakos suknelių iš

Pasiruošę pamergių suknelėms gali būti sudėtinga: jūs norite kažko panašaus tinka jūsų regėjimui ir jūsų skoniui, bet jūs taip pat nori, kad jūsų geriausi draugai jaustumė jaustis patogiai ir laimingai (patenkinta pamergė yra naudinga pamergė, ar ne?). Ir o puošnūs apsirengimai yra gausūs, Yra tiek daug daugiau vietų ir parduotuvių, kad galėtumėte patikrinti, negu standartinis “go-to” sąrašas, kurį tikriausiai jau matėte. Kad padėtume, mes sukūrėme greito madingumo grandines, kurių vakariniai pasirinkimai gali jus nustebinti, taip pat mažesni mados mėgstami prekių ženklai, kurie galėtų parengti jūsų svajonių stilių ir laukti. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte, ar jūsų paieška gali būti padaryta.

SUSIJĘS: Bridesmaid apranga, kuri neleidžia tradicijai

H & M Mes pripažįstame, kad stumdymas per prekybos centro stulpelius perpildytuose stalviršiuose ir kampuose apskritai gali būti pernelyg didelis, o kartais ir visiškai nusivylęs, jei ieškote kažko labai specifinio. Dėl žemo kraujo spaudimo kruizuokite į savo svetainę, kad pamatytumėte oficialias pasirinktis (pvz aukščiau brangioji suknelė, 50 USD).

Tibi Redaguoti mėgstamą etiketę paprastai įskaičiuojame paprastiems, bet sudėtingiems viršams ir dienos suknelėms, į kurias galėtumėte gyventi. Liemenės, ieškančios minimalaus stiliaus, gerai atliktų, norėdami pamatyti šilkines sukneles paprastai čia (pvz., ši kūdikių mėlyna plyšta apykaklės suknelė, 795 USD).

T-krepšiai Žinomas patogiai marškinėlių maxi, kuris gali lengvai tapti jūsų vasaros uniformu, ilgiu ir ryškiais atspalviais (pvz kelio ilgio suknelė su mazgų detalėmis, 180 dolerių), kad jie būtų verti žvilgsnio, jei susituokę paplūdimyje arba norite daugiau atsipalaiduoti.

SUSIJĘS: 6 netradiciniai būdai, kaip suknelė tavo bridesmaids

Mandagumas (2)

Mango Be didžiulio buvimo šalies mažmeninės prekybos kraštovaizdyje, jūs galite lengvai pamiršti patikrinti “Mango”, kai susižadėjote dėl mažmeninės prekybos. Leisk tai stipriai stumti, kad jai atrodytų, jei tu esi po formalaus nuotaikų suknelės (kaip šis maxi, 230 USD).

Outnet Tikrieji pirkėjai gali susipažinti su šiuo sandorio dangaus URL, bet daugiausia tik su darbo drabužiais, krepšiais ir dizainerių batais. Formalus skyrius taip pat yra vertas jūsų laiko, ypač jei jūsų vestuvių vakarėlis yra nedidelis arba nori išmesti daugiau pinigų. Mūsų akys šiuo metu yra pagražintas Marcheso numeris (278 USD).

Maža įsiskolinusi suknelė Jei idėja išsinuomoti pamergines sukneles dar nesijaučia jūsų mintyse, nesijaudink. Apsvarstykite galimybę leisti savo ponios pažvelgti į įvairių stilių įvairių spalvų, kaip ši romantiška vienos peties suknele ($ 50) ir tiesiog išsinuomokite ir grįžkite, kad išvengtumėte galvos skausmo išvalymo dėl stiliaus, kurį jie niekada nevals.

SUSIJĘS: Galiausiai yra vestuvių parduotuvė, skirta madingoms išvaizdoms

Mandagumas (2)

Ann Taylor Daugiau žmonių turi žinoti, kad Ann Taylor, 30-asis tinkamo drabužio tiekėjas, kuris nesunaikins jūsų banko sąskaitos, taip pat turi pamergos suknelę! Klasikinės parinktys, kurios dar 20 metų atrodo taip gerai, yra tikra rasti (pvz Peonijos žiedų apykaklė suknelė aukščiau, 149 USD).

Zara Mes esame šiek tiek apsėstas Zara beveik bet kokiu įvykiu, susiduriančiu su mūsų spinta, tačiau, jei nuskaitysite svetainę (ir plyteles ir skiedinius) pakankamai, greičiausiai atsirasite spalvingą kokteilių šukuoseną, kuri kiekvieną kartą atrodytų visiškai patogi, kai jūs vaikščioti pėsčiomis. Atvejis taške? Tai Strappy rasti (70 USD).

Reiss Dėl paprastų apvalkalų ir pagrindinių LBD, jūs negalite padaryti daug geriau nei a Reiss mergautinė juostelė (340 USD). Negalima tikėtis nieko pernelyg mergaitei ar romantiškam, tačiau pagrindinių suknelių rafinuotumas padarys tam tikro tipo nuotaiką labai laimingą.

SKAITYTI DAUGIAU: 25 vietos, kuriose niekada neturėtumėte nusipirkti nuotakos suknelių nuo