Tikiuosi, kad išsaugojote savo skara suknelę nuo 2006 metų. Jie atgal

Skara Dresses
Mandagumas

Ruthie Friedlander

05.07.188 @ 1:00 pm
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kai per daug karšta išsiaiškinti puikų aprangą, paprasčiausias variantas yra surasti vieną gabalą, kurį galite viską išmesti. Paprastai tai įvyksta kaip maxi suknelė. “Maxi” suknelė tenkina tonų vasaros drabužių spintelių problemas: ji gali būti lengva, ji gali būti formali ar atsitiktinė, o geriausia, tai tinkama darbas.

Bet leiskime susidurti su juo. Mes matėme mūsų sąžiningą “Snoozy” maxi suknelių dalį; paprastos medvilnės spageti dirželio suknelės tvirtos spalvos. Jei ieškote “maxi” suknelelio su šiek tiek pridėtu kraštu, pabandykite išbandyti kitą “hemline”. Šaliai įkvėpti sijonai paprastai patenka į “v” formą iš priekio, tačiau dėl skirtingo ilgio ir sluoksnių jie gražiai juda. Jie prideda aspektą, kurio jūsų vidutinis maxi jums neduos.

Ir kadangi jie įkvėpė, jūs atspėjote tai, šalikai, jie dažniausiai būna labai įdomių piešinių ir modelių. Parduok mūsų mėgstamiausius čia.

VIDEO: 6 investicijų pjesės, kurias turi kiekviena moteris

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − 52 =