Tikimės, kad jūs vis dar myliu 80-ųjų ir 90-ųjų madą

Mada Statement
Nuotraukos: “Getty Images”

Pop kultūros nostalgijos sukčiavimas sukėlė keletą mažai tikėtinų mūšių.

Pop kultūros nostalgijos sukčiavimas sukėlė keletą mažai tikėtinų mūšių.

Daugiau

Ericas Wilsonas

Gegužės 22 d., 2018 m., 9.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

X kartos vadinamas. Jie nori, kad jų stilius būtų atgal.

Nuorodos į 80-ųjų ir 90-ųjų, nuo aukšto glamo ir didelių plaukų iki pečių kilimėlių ir mamos džinsų, buvo didžiulė rudens kolekcijų tendencija. Ir istorija pasikartoja ne tik kilimo ir tūpimo takuose, bet ir visur, kur atrodo. Roseanne Barr ir Murphy Brown vėl televizoriai, Amerikiečiai angelai grįžo į Brodvę ir Pasirengusi Pirmasis žaidėjas, 2045 m. Steveno Spielbergo vaizdo žaidimų nuotykių filmas, kuriame buvo daugiau žiūrovų nei Instagram ketvirtadienį.

Tai kelia klausimą, Kodėl??

“Po ilgo minimalizmo laikotarpio žmonės nori, kad dabar būtų dar daug įdomiau”, – atsakė dizaineris Alexandre Vauthier. “80-tieji metai buvo tokie neįtikėtini pernelyg dvasios, pernelyg jautrūs ir nerūpestingų pasididžiavimo metai.”

SUSIJĘ VIDEO: “Dilone” švenčia Flashdance

 

Galbūt kūrybingi žmonės romanticizuoja šią erą, nes tai buvo paskutinis santykinio atjungimo momentas, prieš išmaniuosius telefonus ir socialinę žiniasklaidą neįmanoma pastebėti, kad visas pasaulis eina į puodą. Arba galbūt dizaineriai, baimindami kaltinimus dėl kultūrinių asignavimų, jei jie imasi idėjų, tarkim, Afrikoje ar Azijoje, neturi saugios vietos kreiptis į šias dienas, išskyrus praeitį.

SUSIJĘS: 9 modeliai, kurių mados sulaukia dabarties

Matthew Adams Dolan, ryškus naujas talentas, citavo “80s preppies” ir “90s activewear reklamos kaip katalizatoriai jo dizainus, kurie yra recontextualized su neįprastomis proporcijomis ir netradicinio modelio liejiniai. “Reaganizmo epochoje, kad Waspy estetika buvo taip susieta su vizualiais gerovės ir elitistikos principais”, – sako jis. “Nuorodos į praeitį ir jo sutrikdymas yra komentaras, ką dabar reiškia amerikietis, ypač šiame politiniame klimatyve”.

Dar viena priežastis gali būti tik pageidautinas mąstymas, nes “90-tieji metai taip pat buvo šiuolaikiškos prabangos bangos aušra, ryškus kontrastas su šiuolaikišku mažmeniniu klimatu. Žinoma, kai kurie dalykai yra geriau palikti praeityje. Galite užsiblokuoti, kad sužinojote, kad “Renaissance” yra “Scrunchies” arba kad “Levi’s” pavadino naujausius džinsų stilius po Brenda Walsh ir Donna Martin, Beverli Hilsas, 90210.

“Kaip ir daugelis šios kartos didelių dizainerių, aš taip pat išaugau 80-tieji metai, – sako” Saks Fifth Avenue “madų direktorius Roopal Patel. “Kai kurie dalykai yra tokie kietūs ir kai kurie dalykai yra panašūs, Ewww.”

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite birželio mėnesio “InStyle” numerį, kioskų ir skaitmeninio atsisiųsti.