“The One Bralette” jums reikia, jei visiškai nekenčiu dėvėti liemenėlės

Išpažintis: aš nebuvau nešiotis realaus liemenėlio per metus. Aplink mano pirmąsias mokyklas koledže aš išėjo į pensiją bet kokį mano intricų stalčių dėklą, kuris turėjo apatinį, polsterį ar struktūrizuotus puodelius, ir pasitikėdamas, kad aš jį sudeginsiu, jei tuo metu mano butas turėjo židinį. Aš buvau nusivylęs. aš buvau padaryta.

Vienu metu pardavėjas man pasakė, kad buvau 36 AA, tai reiškia, kad surasti liemenėlę, kuri atitiktų mano puodelio dydį, bet taip pat turėjo juostos dydį, kuris patogiai įsitaisė aplink mano krūtimi, buvo labai sunku. Ne tik tai, bet mano krūtinės nėra beveik pakankamai dideli, kai tradicinio liemenėlės apatinė dalis netgi yra skirta kažką palaikyti, taigi jis baigiasi tik išsikišusiu ir tampa matomas pagal jūsų standartinį kelią. 

Tiesa, man nereikėjo paramos, tačiau sprendimas buvo ne tik krovininis liemenys, nes vis tiek reikėjo mažiausio aprėpties. Aš taip pat negalėjau dėvėti sportinių liemenių pagal kiekvieną drabužių rinkinį, nes aš asmeniškai manevrinu apie matomą apatinių linijų, taip pat ir liemenėlių dirželius. Mano atsakymas? “Bralettes” ir “Urban Outfitters” supažindino mane su nėriniu, plonu ir itin patogiu braletu, kuris visiškai pakeitė mano požiūrį į apatinius drabužius ir sąžiningai nešiojus juos mažiausiai 12 valandų, nebe kankinimo būdas.

Miesto Outfitters Bralette - Embed
Instagram / urbanoufitters

SUSIJĘS: 7 itin jaukius sportinius slidinėjimus šia žiemą

Pirmasis, kurį radau, buvo juodos nėrinės, labai mažai išklotos ir juostos buvo reguliuojamos. Jis buvo pakankamai mažas, kad jis nepasikeitė, kai aš dėviau V kaklą, o nėriniai buvo pastatyti po plonais audiniais. Aš paėmiau dydžio laikmeną ir puikiai tinka mano krūtinui, neliesdamas ar nešluodamas į mano odą – teisėtą liemenėlių problemą.

Supratau, kad mano stalčiuje greičiausiai reikėjo daugiau nei vieno liemenėlio, taip pat tai, kad iš mano lentynų išnyko mano mėgstamiausia ir pirmoji braletė, išplėtė savo “Braltette” skonį “Urban Outfitters”, pasižyminčią skirtingomis spalvomis “Out From Under Necklace” trikampis “Bralettes” ( $ 20; urbanoutfitters.com) ir “Out of Under Lace Halter Bras” ($ 20; urbanoutfitters.com). Jie gražūs, patogūs, prieinami spalvų pakraštyje ir net dirba pagal temperamentingus, pritaikytus baltus marškinius.

VIDEO: 5 juokingi brangus drabužių pagrindai

“Urban Outfitters” kasdien išplečia savo braletų kolekciją, ir kiekvienas žingsnis po kiekvieno viršaus, ir kiekvieno stiliumi – ryškiai spalvoti papuošalai, apykaklės ar kablys ir akių trikampio liemenėlės, Calvin Klein sportiniai liemenėlės ($ 28; urbanoutfitters.com) ir sąrašas tęsiasi. Kadangi mano “Urban Outfitters” “aha!” momentu, aš išsiplėtėu savo skonį “bralette” mažmenininkams. Aerie kaip “A +” aukos, ir jei aš noriu išplėšti, aš pasiimti seksualią ir subtilią “Cosabella” parinktį.

Per daugelį metų aš neturėjau nieko, išskyrus braletus, ir netrukus nematau, kad atsiversiu. Taigi, jei turite informacijos apie kitą 5 už 25 $ sandorį, leisk merginai žinoti. Aš būsiu pirmasis, kuris kasti per šiukšliadėžę.