Tegul Yara Shahidi įkvepia tavo grįžtamąjį stilių

Yara Shahidi Style - LEAD
B Lacroix / WireImage

Lashauna Williams

22.08.1 2017 @ 9:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Yara Shahidi artėja į koledžą Juoda ish atskyrimas, auginta ish. Kas geriau nei stiliaus žvaigždė, kad gautų mados įkvėpimą nuo artimiausio mokyklinio sezono? Paauglių žvaigždė vėl pasirodė mados piktograma.

VIDEO: Juoda ish “Star Yara Shahidi Talks” kolegija

Jos raudonojo kilimo etiketėje yra dizaineriai, tokie kaip Gucci, Moschino ir Jonathan Simkhai, tik kelias. Tačiau kai ji pastebima kasdieniame stiliaus pasirodyme, ji yra kaip ir bet kuris kitas 17 metų senumo dygliuotas džinsus, tees, miniskirtus ir drąsus vestuvines sukneles.

Mes surinkome keletą nuostabiausių Shahidi atrodo, kad puikiai atrodytų klasėje šiais metais. Kaip apie marškinių suknelę ir sluoksniavimą ant džinsų? Ar baltą džinsą pateksite rudenį, sumaišydami ją su tamsiu džinsu marškiniu? Jos stiliaus žaidimas įkvėps jus išbandyti derinius, kuriuos anksčiau galėjote pamiršti. Jos metodai taip pat padės išplėsti savo drabužių spintelę iki didžiausio potencialo.

SUSIJĘS: Yara Shahidi žiūri į Harvardo “Water Polo” bandymą

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte 10 “Yara” patvirtintų atrodo, kad tai praktiška ir stilinga. Mes pasirinkome kiekvieno išvaizdžio pagrindinius elementus ir pasiūlėme tobulų, panašių variantų, kuriuos galite įsigyti šiandien.