Tall Girls, Karlas Lagerfeldas sukūrė kolekciją tik tau

Karlas Lagerfeld x Long Tall Sally - Lead
Mandagumas

Alexis Bennett

Kovo 22 d., 2018 m. @ 15:00

Žinoma, tai smagu turėti ilgas kojas, kurias galite pasirodyti vasaros metu. Bet kaip aukšti mergaitė, aš asmeniškai suprantu kovą rasti kelnes, kurios padengtų jūsų kulkšnis ir striukes su puikiai pritaikytomis rankovėmis. Taigi, išgirsti, kad Karl’as Lagerfeldas Paryžiuje pradėjo kapsulių rinkimą mums išaugusioms mergytėms, buvo kaip muzika mano ausyse.

Išskirtinė kolekcija yra prieinama viename iš mūsų mėgstamiausių mergaičių svetainių: Long Tall Sally. Ir Paryžiaus įkvėpti kūriniai padės jums atlikti kiekvieną svarbų įvykį, nuo darbo iki savaitgalio iki vestuvių. Komplekte rasite poliruotus kostiumus, elegantiškas sukneles ir chalatus bei elegantiškus džinsinio audinio gabalus.

SUSIJĘS: 20 Parduotuvių Visi aukšti moterys turėtų Bookmark

Ir tai ne tik drabužiai. Yra stilingi batai, kurių dydis 10-14. Pagalvokime madingus mules su puodeliais ir elegantiškus apartamentus su brangiais perlais.

VIDEO: 6 investicijų pjesės, kurias turi kiekviena moteris

 

Paimkite paslėptą smailę kampanijos vaizduose, kuriuose yra “Natalie Off duty” Natalie Lim Suarez. Ir eikite į Long Tall Sally tinklalapį, kad įsigytumėte Paryžiaus kapsulių kolekcijos Karl Lagerfeldo parduotuvę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 98