Tai tik: Karlas Lagerfeldas Paryžiuje sukūrė “Plus-Size Collection”

Individualizuotos stiliaus tarnybos komanda “Stitch Fix” didžiuojasi tuo, kad žinojo, ko klientai nori dėvėti. Ir jie darys viską, ko reikia norint pristatyti: nuo 7 metų pradžios bendrovė, kuri klientams siunčia individualizuotus paketus pagal apklausų duomenis ir realaus stiliaus indėlį, pradėjo 6 vidines linijas (4 drabužiai, 2 juvelyriniai dirbiniai), išsišakojusios į inkliuzinį dydį (su mažomis, motinystės ir pliuso galimybėmis) ir pristatė aukščiausios kokybės prekinius ženklus (pvz., “Equipment”, “Rag & Bone” ir “Steven Alan”).

VIDEO: Ar kas mėnesį prenumeratos dėžutės vertos išlaidų?

Dabar jis debiutavo specialų (ir kainomis nuo 39 iki 158 $, super prieinamą) kapsulių kolekciją bendradarbiaujant su Karl’u Lagerfeldu Paryžiuje, kuriam galima įsigyti tik nuo 14W-24W. Atsižvelgiant į prekės ženklo nesenstančią prancūzų merginos jautrumą, 15 dydžių diapazonas atrodo kaip Paryžiaus kapsulės drabužinė, pagalvokite apie klasikinius tweed blazeriukus, violetines gėlių blūzes ir sukneles LBD.

Karlas Lagerfeld x Stitch Fix - Slide - 4
Mandagumas

(iš kairės) striukė, 128 USD. Blazeris, 148 dol. 

SUSIJĘS: šis pliuso dydžio mažmenininkas naudoja duomenis, kad pasiūlytų savo produktą stipresnę

Bet tikroji priežastis, kodėl tu visą laiką nešiojate šiuos daiktus?

“Mes turime neįtikėtinai granuliuotą apie tinkamumą”, – sako “Stitch Fix” moterų verslo generalinis direktorius Lisa Bougie. Ji aiškina, kad jos dizaino komanda parengė teisingą dydį pagal praeities klientų atsiliepimus apie kitus produktus. “Tada mes panaudojome šią informaciją, kad galėtume patobulinti ir patobulinti mūsų modelius”. Kitaip tariant: jie padarė viską, kas įmanoma, kad galėtumėte mėgautis linija “ASAP”, nereikia jokių siuvimo ar keitimo. “Tikimasi, kad, kai mūsų kliento duryse bus gauta pataisa, kad jis ar ji galės atidaryti tą langelį, raskite produktą, kuris jiems patiko, ir dėvėkite tą naktį ar kitą darbo dieną”. 

Karlas Lagerfeld x Stitch Fix - Slide - 6
Mandagumas

(viršutiniame kairiajame) palaidinė, 79,50 $. Suknelė, 138 dol. Sijonas, 108 USD. Į viršų, $ 79,50. Striukė, 148 dol. Nešioti palaidinė, 69,50 Lt..

Tačiau pirmiausia turite užsiregistruoti “Stitch Fix” pristatymui, STAT. Apsilankykite “Stitchfix.com”, kad pradėtumėte dabar ir toliau slinktumėte, kad atsirastų naujų stilių.

Karlas Lagerfeld x Stitch Fix - Slide - 5
Mandagumas

Striukė, 128 USD. Marškinėliai, 39,50 doleriai. 

Karlas Lagerfeld x Stitch Fix - Slide - 2
Mandagumas

Palaidinė, 79,50 Lt..

Karlas Lagerfeld x Stitch Fix - Slide - 3
Mandagumas

Suknelė, 138 dol.