Štai kodėl mes ir toliau mėgstame visada universalus shirtdress

CWC Shirt dresses Lead
Tom Wargacki / WireImage

Cindy Weber-Cleary

Rugpjūčio 10, 2016 m. @ 13:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Yra keletas dalykų, kurie yra naudingi, glotni ir patogūs, kaip shirtdress. Šiuo metu turiu tris: 1) atsitiktinis, mėlynos ir baltos dryžuotas medvilnės vienas, 2) alyvuogių medvilnės drobės, safari stiliaus ir 3) švelnus vyno šilko krepas-de-chine. 

Aš juos dėviu mirtis! Ir klasikinis shirtdress niekada išeina iš stiliaus.

Mine yra šiek tiek laisvas, todėl dabar jie gali būti puikūs, o oras dar karštas. Aš dažnai mesti dryžuotas per maudymosi kostiumėlį, bet tai taip pat puikus kasdienio darbo pasirinkimas, kai susiejamas su atspausdintas šilko skara, pečių maišelis ir pėdų sėdynė. Vėliau aš galiu juos priaugti iki ilgio tunikos ir dėvėti jį su džinsais ir antblauzdeliais, arba sluoksniuotą po nerūguotu striukiu ar ilgo jodinėjimo megztiniu.

Safari numeris yra nešvarumų spalvos ir dvigubo darbo: diržas, kaip suknelė, arba, nesuviržyta, kaip lengvas kailis per atskiriamas. Jame yra tokia pat medžiaga pagaminta varčia, bet man patinka ją pakeisti, pridedant stiprią rudą odinę diržą su auksine sagtimi ir aksesuarais.

Švelnus švelnus burgundinis šuo yra šiek tiek papuoštas ir atrodo išdžiūvęs dieną su užtrauktukais ir struktūruotu pečių maišeliu, bet jis taip pat puikiai suknelė vakare, kai dėvėti, apykaklės atviras, su bauda aukso lariat apyrankės, strappy sandalą ir maža ish sankaba. Rudeniu mėnesiais aš kartais pamažu su kelio aukštais batai ir kailio liemenė šiek tiek “70s vibe.

Tai puikus metų laikas apsipirkti už shirtdress. Kai kurie iš pavasario / vasaros kolekcijų yra parduodami su gilia nuolaida, o naujos pristatomos ankstyvą rudenį. Šiuo metu jie yra įvairių spalvų ir raštų masyvo platus kainų diapazonas. Taigi darykite sau malonę ir patraukite vieną, kol galite – ir pasitikrinkite su manimi per porą metų, kai apskaičiuosite sąnaudų santykio vertę. Aš garantuoja jus, tai gerai išleisti pinigai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 28