Štai kodėl “Curvy Fashionista” “Blogger” Marie Denee nekenčia termino “glostantis”

Ji teikia stiliaus patarimus visoms figūroms, bet “The Curvy Fashionista” interneto dienoraštis Marie Denee uždraudžia terminą glostantis. “Tai rodo, kad jūs bandote atrodyti vaizduojamas kitam asmeniui”, – sako ji Stiliuje. “Mes visi turime šias situacines užduotis apie tai, ką galime ir negalime nešioti, o kartais mes net nežinome, iš kur jie atvyko. Aš visada raginau žmones žengti už dėžutės ribų. Raskite mados taisyklę visada laikėsi ir pertraukė. ” Mes paprašėme Denee patiekaluoti kai kurias sunkiausias vasaros tendencijas, ir čia ji paaiškina, kaip padaryti kiekvieną iš jūsų darbą nepriklausomai nuo jūsų kūno tipo.

Kokį sezoninį stiliaus pakabą dažniausiai girdite iš savo skaitytojų?
Žmonės, kurie yra nesaugūs dėl savo šlaunų, visada skundžiasi, kad negali dėvėti šortai, tačiau tai tik klausimas, kaip rasti tinkamą.

Kokia tavo paslaptis?
Jūs nesiruošia atrodyti gerai, nebent esate patogus, todėl pasirinkite pora, kuri per daug nepasirodys. Man patinka, kad mano šortai nudautų, kur mano pirštų galiukai ganosi mano šlaunis. Bet jei norite daugiau apšvietimo, “Silver Jeans” atlieka įvairių stilių džinsinio stiliaus.

Jei jie turi būti sumontuoti ar prarasti?
Jei jūsų šortai yra tokie griežti, kad jie važiuoja, jūs niekada nebus jaustis pasitikintys, todėl eikite į dydį. Jei jums nepatinka berniukas ieškoti džinsinio audinio, investuokite į puošnesius šorus ir juos stili, kaip tu norėtum kelnes ar sijoną. Lane Bryant gamina citrusinių spalvų stilius su atitinkančiais striukėmis, kurias dėvės vietoj kokteilių suknelės.

Kas yra įprastas klaidingas supratimas apie vasaros padažu??
Šis baltos spalvos dėka tau atrodys didesnis. Jei turite kreivių, turėtumėte pasirinkti struktūrinius vienetus. Fit-and-flare stiliai nusileidžia pilna pilvele ir suteikia iliuziją klubų ir shirtdresses pridėti lakas. Naudokite kilpelius, nėrinius ar odines medžiagas, kad atkreiptumėte dėmesio į tas sritis, kurias manote geriausiai.

Kvailas Fashionista Inbook - 2
“Time Inc.” skaitmeninė studija

Medvilninės nailono marškiniai, Eloquii, 90 $ (14-24); eloquii.com

Daugelis iš mūsų bijojo apsipirkti apsipirkti. Bet kokie patarimai?
Rasti tinkamą kostiumą – tiek kiek apie kokybę, kiek tai tinka. Kiek tai bus padaryta, bus nustatyta, kiek ji jus palaikys.

SUSIJĘS: Štai, kaip mes dėjame, ką Blogger Danielle Bernsteinas pristato lagaminą

Ką turėtumėte ieškoti?
Įsitikinkite, kad siūlės yra sutvirtintos dvigubais siūlais. Švelniai traukite diržus, kad pamatytumėte, ar jie atsilaisvinami. Jei jie tai padarys, medžiaga turi pakankamai ruožo, kad būtų palaikoma. Jei turite didelę krūtinės ląstą, pasirinkite geriausius stilius, kurių kabliukai ir akys uždarytos, o jūsų krūtinė bus tvirtesnė nei ryšys ir kaklo skausmas nepadarys..

Mėgstamiausi dizaineriai?
“Sorella” plaukia ir “Torrid”. “Sorella” stiliai yra šiek tiek daugiau atskleidžiantys, todėl aš pridėsiu tik Jibri paslėpimą.

Kvailas Fashionista Inbook - 1
“Time Inc.” skaitmeninė studija

Nylon-spandex maillot, “Sorella Swim”, 89 $ (10 / 12-22 / 24); sorellaswim.com

Kvailas Fashionista Inbook - 4
“Time Inc.” skaitmeninė studija

“Jibri Plus” dydžio drabužių strijų tinklelis, 180 dol. (10-28); jibrionline.com

Geriausias būdas pasidalinti įdomiais šūviais socialinėje žiniasklaidoje?
Aš naudoju “Samsung Galaxy Edge”, nes jis turi daugiausiai redagavimo įrankių. Man patinka “Instagram” maketavimo programa. Specialieji efektai, pavyzdžiui, veidrodžio vaizdas, gauna labiausiai nuo mano pasekėjų.

Kvailas Fashionista Inbook - 3
thecurvyfashionista / instagram