Susipažinkite su “Pantone” spalva (-ais) “2016 metų”: rožinis kvarcas ir “Serenity”

Spalva of the Year - Celeb - Runway - LEAD
Getty Images (4); Imaxtree

Sharon Clott Kanter

2015 m. Gruodžio 3 d., 8.30 val

“Pantone” ekspertai ką tik paskelbė “Metų metų spalvą” ir didelį staigmeną – tai ne vienas, bet vienas iš jų du atspalviai, pirmą kartą. Iš tiesų, spalvų valdžia pasirinko mėlyną mėlyną “Serenity” ir raudoną rožinį rožinį kvarcą. Pasirinkdami du raminančius, lanksčius pastelius, “Pantone” mums visiems pranešama: išvarykite. 

“Mūsų džiovos gyvenime ir mūsų beprotybėje vis didėja ramybės paklausa”, – sako “Pantone Color Institute” vykdantysis direktorius Leatrice Eiseman. Štai ką šie atspalviai suteikia: rožinis kvarcas sukelia saulėlydį, pradingą gėlę ar praplauti skruostą, o “Serenity” įkvepia balto mėlynojo dangaus erdvę. Nešioti atskirai, jie neturi vienodos ramybės galios, kaip jie daro, kai dėvimi kartu. “Šių abiejų atspalvių dėvėjimas iš karto yra kaip grįžimas į jūsų jaunystės nesvarumą”, – sako Eisemanas. “Kietos ir šiltos spalvos kombinacija suteikia jausmo pusiausvyrą.” 

Domina, kur rasti šį puikų pastelinį duotą? Slinkite žemyn, kad surastumėte įkvėpimo kilimo taku, raudoną kilimėlį ir dar daugiau.