Susipažink su Virgiliu Ablohu, už mūsų viršelio esančiu marškinėliu esančiu vyru

Tai užima ypatingą asmenį, kad į Paryžiaus mados savaitę atneštų gatvės aprangas, tačiau tai tikrai nesumažės, jei “Frank Ocean”, “Kanye West” ir trys “Kardashians” sėdės priekyje. Toks yra Virgilio Abloho, 36 metų senumo Milano įsikūrusios mados ženklo “Off-White” įkūrėjas, kuris laiko aukščiau minėtas žvaigždes artimais draugais ir gerbėjais.

Dizainerio Buzzy pavasarį tako šou, vyks prestižinio Paryžiaus Dekarto universiteto, orientuota į (labai) šiuolaikinės verslininkė, su kostiumų išpjautų nesutampa proporcijų ir suporuotas su marškinėlių, kelio kelnės, ir blizgučiai batai atsitiktinis akordus ant officewear. “Moterys mano gyvenime yra labai galios, – sako Ablohas, kuris taip pat mato kaip vieną iš Vakarų kūrybinių režisierių ir didžėjų pagal monetą” Balta balta “. “Jie priima savo sprendimus, moka savo nuomą ir valdo savo gyvenimą”.

Niekas neįkūnija šio nepriklausomumo geriau nei mūsų kovo antrosios žvaigždės Emily Ratajkowski, kuri yra viena iš “Abloh” aukštos kokybės medvilnės “Ts”, sukurta tik Stiliuje ir “80s stiliaus šriftas”, pavadintas 80-mečio stiliaus šriftu, išdėstytas mūsų naujame numeryje. Čia, Abloh atskleidžia apie T ir Vakarų įtaką jo karjerai. 

Pirmiausia, kaip bendradarbiavimas prasidėjo?

Aš pirmą kartą susitikau [Stiliuje labiausiai chillo atmosferoje “Coachella” Laura [Brown], todėl mes buvome draugais iš karto. Mes turėjome šitą kietą šurmulį. Tada ji atėjo pas mane su marškinėlių idėja, ir aš maniau, kad tai buvo puikus, girtas kaip marškinėliai. Tokiu būdu jis simbolizuoja, kaip svarbu, kad marškinėliai būtų madingoje aplinkoje. Mano kartai tai gali būti tokia pat svarbi kaip raudonojo kilimo suknelė. Aš visada buvau įsimenęs marškinėlių meną ir bando sukurti tą, kas yra trokštama.

“Off-White”, atrodo, didžiuojasi gatvės estetikos sujungimu su aukšto lygio gamyba. Kaip prabangus yra šis marškinėliai?

Aš darau viską, kas yra įmanoma, bet aš jas gamina tais pačiais gamyklos Italijoje, kaip Louis Vuitton ir Valentino. Tai man įdomu. Aš labai ypatingas apie audinius. Galiu jus patikinti, kad daugelį metų mes sužinojome, kokią medvilnę mes naudojome.

SUSIJĘS: Emily Ratajkowski tęsia perimti “Instagram”, “One Belfie”

Klonas of InStyle March 2017 CVA Virgil Abloh T-Shirt - Embed
Kevin Sweyny
prieinama “Off-White”
120 USD

APSIPIRK DABAR

Turite architektūros magistro laipsnį iš Illinoiso technologijos instituto. Kas pirmasis sukėlė jūsų susidomėjimą mados?

Aš myliu, kad galite kurti idėjas ir turėti draugų, dėvėtų juos realiu laiku. Su architektūra užtrunka labai daug laiko, kad galėtumėte išsiaiškinti savo idėjas, ir daug žmonių turi pereiti. 

Kaip jūsų draugo įgulos veiksnys įeina į mados įmones? 

Aš nesuprantu jokio patvirtinimo; žmonės yra mano tikri draugai. Tai tik kažkas, kas rezonuoja. Manau, kad mes gyvename tokiu amžiuje, kai žmonės dėvasi to, kas jai yra patogu ir ką jų asmenybė sako. Daugelis mano draugų nešioja nebaltinius, bet mes visi sudaro Nebaltą mąstymą. Mes visi esame individai, visi esame menininkai, o mes visi esame labai smulkūs ir ypatingi. Štai kaip aš kreipiuosi į drabužius: aš dėviu dalykus, kurie išreiškia mane, ir aš darau, kad kiti žmonės galėtų išreikšti save. 

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: be balto džinsinio

Jūs dirbote su Vakarais daugelį metų. Kaip jis įtakojo jūsų dizaino požiūrį?

Kanye yra vienas iš svarbiausių mūsų egzistencijos kultūros veikėjų. Jis iškraipo, formuoja ir pažeidžia taisykles, ypač daugiadalykio meniškumo požiūriu, nesvarbu, ar tai muzika, mada, menas, architektūra ar filmas. Jis palietė daugybes sferų, todėl man pasisekė, kad jam dirbti, ir mes toliau dirbti kartu labai ilgu laikotarpiu. 

VIDEO: Viršutinė mergina Emily Ratajkowski pasakoja, kas yra stilius – o kas ne! 

Koks tavo galutinis tikslas? Ką tikitės pasiekti mados ar kitur? 

Tapti menininku. Aš norėčiau vieną dieną dirbti namuose, kad galėčiau daryti savo idėjas kuo didesniu mastu. Bet dabar aš gana turiu. 

Šis pokalbis buvo aiškinamas ir sutrumpintas.