Su gimtadieniu, Skorpionas! 23 Dovanos seksistiniam “Sign” kosmosui

NAUJIENA Scorpio Gifts Lead
Mandagumas

Anna Hecht

Spalio 26 d., 2016 m. @ 9:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Ką turi Kendall Jenner, Ciara ir Emma Stone? Jie yra “Scorpios”, labiausiai žinomas astronominis ženklas.

Šis vandens ženklas (nuo spalio 23 d. Iki lapkričio 21 d.) Yra žinomas kaip nuožmi, intensyvus, paslaptingas ir, svarbiausia, linksmas. (Deja, Katy Perry?)

“Skorpionės moteris yra tikra moteriškos lyties liga”, – sako mūsų vidinis astrologas Susanas Milleris. “Skorpionės moterys mėgsta rinkti seksualų, nėrinį apatinį trikotažą įvairiomis spalvomis , juoda iki nuogas, gili violetinė iki ryškiai raudona. “

Ne tik tai, kad jie taip pat linkę teikti pirmenybę dovanoms, kurios žaidžia savo jausmingesnes puses. Pagalvokite: “luxe” kailius, slinky loungewear, kvapiosios žvakės ir drąsios lūpų spalvos.

Milleris sako, kad Scorps gali tikėtis, kad jų gimtadienio mėnuo bus pilnas šilumos ir meilės. Tačiau tikrai didžiosios naujienos yra tai, kad Julija Roberts, Leonardo DiCaprio ir kiti meilužių voragyviai už “geriausius gyvenimo metus” prasideda 2017 m. Spalio 10 d. Nors tai gali atrodyti toli nuo to, prognozė, Miller’io stulpelis (nuo mūsų lap. problema) pabrėžia, kaip svarbu, kad “Scorpios” dabar pasirengtų geriausiems metams.

SUSIJĘS: 15 garsių skorpionų, kurie švenčia gimtadienius per ateinančius keletą savaičių

Koks yra geriausias būdas nustatyti Scorpio dominavimo metų sceną, nei su šiomis 23 “smokin” dovanų idėjomis?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 66 =