Selenos Gomezo “Glam” istorija, kurioje dėvi “pižamas” visuomenėje

atvyksta at the 2016 American Music Awards at Microsoft Theater on November 20, 2016 in Los Angeles, California.
Gregg DeGuire / WireImage

Jane Asher

05 05, 2016 @ 15:15

Tradiciškai dėvėti savo pižamos viešai gali būti laikoma mados drabužiais, nuolatinis įkopimas iš madingų drabužių tendencijos yra tas, kad visi išsiskiria elegantiškais, šilkiniais pižamačiais, suteikiantys mums visiems pasiteisinimą, kad liktų mūsų jaukiuose, patogiuose PJ visose dieną, nerizikuodamas atrodyti tingus. “Sleepwear” tendencija tikrai yra čia, kad galėtum likti, ir mes galime įskaityti Seleną Gomezą, kad išlaikytų impulsą.

Iš šilko komplektų su ilgomis rankovėmis nuspaustomis apatinėmis marškinėlėmis ir tekančiais kelnais, nežiligių ir pižama marškinių sukneleiomis aprangomis, Gomez demonstruoja, kaip nešioti pjs viešai, kiekvienu išmaniu būdu, kuris, žinoma, yra suporuotas su glam kulniukai.

VIDEO: 10 nuotraukų, įrodančių, kad Selena Gomez yra #HairGoals

 

Jei yra viena tendencija, galime visiškai atsikratyti, tai pižama kaip drabužiai. Rimtai, kas nenorėtų visą dieną jaustis savo PJ, jei tai socialiai priimtina? Ačiū Selenai, kad parodėme mums kelią.

SUSIJĘS: 7 “Pajama” rinkiniai, kuriuos galite išleisti visuomenei

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte Gomez geriausius pižama įkvėptus momentus ir apsipirkite savo madingais šilko komplektais ar lankstais.