Redaktoriaus išbandyta: geriausios sportinės liemenėlės, skirtos didiesiems strutams

Redaktorius Tested Sports Bras - Lead 2016
Mandagumas

Jennifer Davis

Balandžio 13 d., 2016 m. @ 5:30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Leiskite būti tikri: rasti sportinį liemenėlę, kuri palaiko jūsų boobs be jausmo kaip korsetas yra sunkus. Kaip dydis 34D, praleidau metus, padvigubindamas vidutiniškus liemenes. Nors kai tai nutiko dėl to, kad turėčiau pakeisti savo liemenį prieš daugelį metų (aš žinau, žinau), mano medžioklė dėl liemenėlių, galinčio išgyventi ilgus bėgimus, intensyvias nugaros klases ir intensyvų treniruotes su nary Jiggle sukėlė nemažai nuviliančių rezultatų.

Ieškodamas sportinio liemenėlio, mano vienintelis kriterijus yra tas, kad dirbant aš neturėčiau galvoti apie mano krūtinės vieną kartą. Paskutinis dalykas, kurio aš noriu, kol aš kvėpuoju kvėpavimui iki pusei burpees raundo, – jaustis nepatogiai su tuo, ką dėviu. Visa tai lemia mano neseniai atliktą šešių sportinių liemenių tyrimą. Kiekvienas iš jų išlaikė pratybų klase mano vietiniame Equinox, o kai visi buvo patenkinti, kiti stovėjo virš poilsio. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte mano mintis apie kiekvieną.

SUSIJĘS: 5 Stiliuje “Staffers” atskleidžia savo mėgstamas “Boutique Fitness Classes”