Žr. “Gigi”, “Kendall” ir “EmRata Elevate Teeny-Tiny Denim Shorts”

Mikro Shorts - Lead 2016
Josiah Kamau / BuzzFoto / Getty; Jackson Lee / “Splash News”

Andrea Cheng

Liepos 17 d., 2016 m., 18.00 val

Įžymybės neturi gėdos, ypač kai kalbama apie rauginimo už raudoną kilimą. Tačiau palikite šiuolaikinėms “It” mergaitėms viską iš naujo. Kendall Jenner kartą pasuko galvomis į šį racionalų dvigubą plytelę suknelę (kuri, žinoma, viskas darydavo dvigubai), Bella Hadid išgyveno drabužių spintos gedimus, kurie iki šiol laukė kanonų, o Gigi Hadidas viską dėvėjo, nuo beprotiškų išpjaustymų iki peržiūrų perkombinuoto kostiumo, kurios mažai prisidėjo prie vaizduotės.

Tai, kas atsitiko, yra tai, kad per metus žvaigždės kolektyviai sukūrė imunitetą pavojingai seksualiai išvaizdai, kurią neįprastai žmogus gali atsikratyti. Taigi, žinoma, verčiant į gatves ir jų neformalią uniformą, neturėtų būti nieko nuostabaus, kad jie imtųsi visuotinai mylimo vasaros štapelio, pavyzdžiui, džinsinio iškirtimo ir paimtų jį į ekstremaliąją pusę – su mikrokrekiu.

Ir kai daugiau nei trys garsenybės išeina tuo pačiu, tai tampa daugiau nei tendencija. Tai tampa reiškiniu. Taigi, po penktojo pavyzdžio matydami žvaigždes savo bitsy šortai, mes pradėjome kroniką kiekvieną įvykį. Įdomu tai, kad, nepaisant sutrumpinto “hemline” (kuris dažnai riboja “mados faux pas” teritoriją), žvaigždės iš tiesų nustatė būdą, kaip ištobulinti savo džinsinio šortai su protingomis ir strateginėmis poromis. Iš Gigi Hadido mažylios poros iki Emily Ratajkowski’s blizgančio džinsinio audinio, pereikite, pamatysite, kaip jie puošia trumpus šortai.