Prieš žiūrėdami kitą krepšinio žaidimą, eikite į amžinąjį 21

Amžinai 21 x NBA Lead
Mandagumas

Jane Asher

Kovo 22 d., 2017 m. @ 12:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jūs mėgstate savo namų komandą, tačiau krepšinio arenos kioskuose esančių drabužių pasirinkimo galimybių ir parduotuvių dažniausiai būdingos tik jūsų madingos jausmai ar piniginės. Štai kur ateina “Forever 21”: mažmenininkas pradėjo ribotą leidimą bendradarbiauti su “NBA”.

Ką tai reiškia, kitą kartą, kai sugausite žaidimą – nuo komforto jūsų sofos, teisėjų (à la Beyoncé, Jay Z ir Blue Ivy) ar netgi kraujavimo iš nosies – turėsite taip daug daugiau žavinga galimybių.

“Forever 21” naujoji 37 moterų ir vyrų kapsulių kolekcija yra “madingų sportinių stilių”, o ribota linija, kuri ketvirtus metus iš eilės bendradarbiauja su šiomis organizacijomis, – tai beisbolo trys, bodysuitai, tinkleliai, šortai, apipjaustytos be rankovių drabužių ir vestuvinių švarkų moterims. Kaip vaikinai? Tarp stilių yra ilgų rankovių viršūnės, nailono švarkeliai, krepšinio šortai, troškuliai ir drabužiai. Premija: kainos svyruoja nuo 16 iki 40 dolerių.

Kolekcijose pateikiami “Brooklyn Nets”, “Chicago Bulls”, “Cleveland Cavaliers”, “Los Angeles Lakers”, “New York Knicks” ir “Golden State Warriors”, apimantys komandas iš pakrantės iki pakrantės.

Slinkite žemyn apačioje, kad pamatytumėte keletą gražiausių daiktų iš naujos kolekcijos, kurią dabar galima rasti forever21.com.