Pirmoji Indijos moterų pro-skateboarder programa turi didelių planų moterų sportininkų ateičiai

Atita Verghese išvyko į parką su keliais draugais iš to, kas žino apie pirmąjį viešąjį slidžių parką savo mieste Bangalore, Indija. Štai kaip viskas prasidėjo.

“Tai buvo labai smagu”, – sakė Verhese “InStyle.com”. “Gaila, kad tuo metu susižadėjau daug sunkumų ir atidaviau man šį naują nuostabų pasaulį. Kada tu skatei, tu tikrai nemini nieko kito. Tai buvo tik palaima mokytis naujų dalykų apie save ir pasaulį už jus. Skateboarding neturėjo jokių taisyklių ir taisyklių, jokio spaudimo atlikti … Tai tik jūs ir jūsų lenta, o jei norite augti, turite ją įdėti nepriklausomai nuo bet kurio kito. “

Fressshh

Paskelbta Atita Verghese (@rattyatty)

Kai ji pradėjo slidinėti, ji buvo vienintelė mergaitė, kuri nuolatos važiavo į parką. Tačiau faktas, kad Atita buvo mergaitė, niekada neįvertino jos susidomėjimo sportu.

“Aš niekada nejaučiu, kad tai reiškia nieko kitokio, nei man, kaip moters”, – sako ji. “Bet aš manau, kad tai yra didžiulis žingsnis į priekį, tik ieškant vienos kartos, kaip mama buvo pakelta. Ji yra iš nedidelio miesto ne Bangalore – miesto, kuriame aš užaugau. Ji neapsielgiama kaip jos broliai. buvo sutaupyta kaip jos dovanos, o berniukai gavo dviračius ir žaislus, kurie iš tiesų pagerino gyvenimo kokybę. Ji buvo ištekėjusi nuo jauno, iš esmės ji buvo traktuojama kaip atsakomybė. Manoma, kad visa tai buvo mano motinų realybė ir mano, kita vertus , nėra gana arti. Vien tik viena karta ir keli kilometrai už miesto riboja “.

Naujas dalykas naujas pranešimas, ačiū @ vans_india ✌❤ #blessed #weirdo

Paskelbta Atita Verghese (@rattyatty)

Išaugęs susidomėjimas sportu, taip pat domėjosi tuo, kad ji pasirodė kitoms mergaitėms, todėl ji pradėjo kurti “Girl Skate India”: “Aš tik norėjau, kad daugiau mergaitės skate. Po to, kai buvau scenoje, supratau, kad buvo nauji žmonės visą laiką pradėjo riedutis, bet dauguma šių žmonių buvo berniukai. Nustatyta keista, kad ten buvo mergaičių, bet ne prilipusių prie jų. Tada buvo ir mano pačių jausmas, kai norėjau, kad įgula skate ir žvejoja. norėjau, kad daugiau merginų taptų šio nuostabaus laiko dalimi: “Riedlentės kultūros pradžia Indijoje”.

Nenuostabu, kad “Vans” iš karto atkreipė dėmesį į Verghese’ą.

“Aš buvau pirmasis žmogus, kuris buvo” Vans India “komandoje, ir tai sukrėtė mane labiau nei bet kuris kitas. Nemanau, kad bet kokioje kompanijoje riterių istorija buvo tokia kaip pirmoji komandos rider. Aš laikau jį kaip ženklą apie ateinančius pokyčius “

Šiandien “skate” prekės ženklas (ir visame gatvės stiliaus mėgstamiausia) “Vans” pradeda kitą savo pasaulio kampanijos skyrių, Tai yra išjungta siena, su “Girls Skate India” trumpuoju filmu “Vans” sportininkai Lizzie Armanto ir Verges.

“Vans” kelias nesibaigia “Girls Skate India”. Prekinis ženklas ir toliau įkvėps mergaičių visame pasaulyje, surengdamas moterų skate klinikų seriją, kad padėtų suvokti ir dalyvauti kituose vyrams dominuojančiose pramonės šakose. Nuo kovo 8 d., Tarptautinės moterų dienos, šios klinikos bus atvykti į miestus visame pasaulyje, nuo Brooklyn iki Bangalore ir už jos ribų..

Čia rasite žemiau pateiktą vaizdo įrašą ir įvykių sąrašą.

VIDEO: Atita Verghese & Lizzie Armanto – Power of Girls Skateboarding in India