Pippa Middleton negali nustoti dėvėti šių patogių (ir mielų) batų

Vienas iš madingos didžiausių kovų yra rasti porą patogių kulniukų, kurie nesugadins gero aprangos. Štai kodėl kiekvieną kartą, kai susiduriame su tobula pora, mes užtikriname, kad jie sukasi. Ir Pippa Middleton daro tą patį. Kaip ir jos sesuo Kate Middleton, ji nebijo perdirbti savo mėgstamų kūrinių. Ir pastaruoju metu ji dėvi savo “Castañer espadrilles” nepertraukiamas. Tikslus “Middleton” modelis kainuoja 171 USD, tačiau prekės ženklas sukuria panašius stilius, kurių vertė yra tik 85 USD.

33 metų žvaigždė iš tikrųjų pastebėjo, kad nešioti kulnais keturis kartus per pastarąjį mėnesį. Ei, ar tu gali ją kaltinti? Nėriniai batai atrodo puikiai, beveik nieko. Per savo medaus mėnesį ji stumia aplink Australiją, dėvi platformos batus su Kate Spade suknele.

Pippa Middleton Espadrilles - 2
SAEED KHAN / AFP / Getty

“Middleton” įrodė, kad tvirtos drobės pleištai taip pat yra pakankamai patogūs oro uostui, stilingai juos su liesomis džinsais ir ilgomis rankovėmis baltos spalvos viršaus.

Pippa Middleton Espadrilles - 1
Matrica / GC vaizdai

VIDEO: Pipas Middleton atvyksta į Sidnėjus už savo medaus mėnesį

 

Stilingi batai tikrai turi būti spintelė, ypač todėl, kad klasikinis dizainas atlaikė laiko testą. Viskas, ką turime padaryti, yra rasti būdą gauti Middleton tonuotas veršeliams.