Peržiūrėkite “Top 10 Colors” pavasarį 2016 m

Pantone Color top 10 colors of the year - lead
Alex Reside for InStyle.com

Sharon Clott Kanter

2015 m. Rugsėjo 10 d., 10:15 val

Tiesiog laiku niujorko mados savaitę, kurioje dizaineriai parodyta savo kolekcijas 2016 m. Pavasariui, “Pantone” išleido dešimties spalvų, kuriuos pamatysime (ir dėvimės), ateisime kitą sezoną. Spalvos yra jų pusmetinės spalvų ataskaitos, skirtos mados pramonei, dalis, kurią sudaro daugybė spalvotų ekspertų visame pasaulyje, kurie sintezė visas spalvas, naudojamas būsimose kolekcijose, ir sujungė jas su spalvų tendencijomis, kuriomis jie seka visame pasaulyje.

“Pantone” atstovai aplankė Stiliuje Neseniai Niujorko būstinė mums suteikė išskirtinį pirmąjį žvilgsnį į tai, kaip buvo sukomplektuotas naujas 10 populiariausių spalvų sąrašas. “Tai yra numeris vienas spalvų, kuriuos pamatysite šį pavasarį, ir spalvų, kuriuos norite dėvėti, numeris vienas”, – paaiškino “Pantone Color Institute” viceprezidentė Laurie Pressman. “Spalva yra tikrai kontekstinė, o tai, kas vyksta pasaulyje, iš tiesų atsispindi šių spalvų”.

Pasak “Pressman”, “2016 m. Pavasario” mišinys yra ramus ir ramus, kartu su drąsiais ir žaismingais atspalviais. “Įvykus 2016 m., Mes norėjome užfiksuoti jausmą, kurį pradėjome matyti prieš metus – šią idėją, kad žmonės nori kartais išjungti visą gaunamą informaciją, sustoti ir atsipalaiduoti”, – sakė spaudos atstovas. “Tai pasirodė per spalvą per atspalvius, kurie yra raminantys, jaudinantys, šilti ir suteikiantys saugumo sampratą”.

SUSIJĘ: žiūrėkite Žvaigždės Marsala, “Pantone” 2015 metų spalva

Ne tik šios septynios spalvos yra unikalios sezonui, todėl yra keletas priežasčių, kodėl šis sąrašas yra ypatingas. Pirma, šešios spalvos yra visiškai naujos atspalviai iš viso, dalis iš 210 naujų spalvų Pantone išleistas rugpjūčio. Pusę tuzinų naujųjų, įtrauktų į šį sąrašą, yra rožinis kvarcas, persikų echo, “Serenity”, “Limpet Shell”, “Alyvinė pilka” ir “Iced Coffee”.

Be to, pirmą kartą per metus “Pantone” ekspertai neleido sukurti atskirų vyrų ir moterų “Top 10” sąrašų – čia matysite ne tik lyčių spalvas.

Taigi, be papildomo dėmesio, atidžiau pažvelkime į savo “Top 10” spalvas 2016 m. Pavasariui, išvardytus abėcėlės tvarka ir modeliuojančius kai kuriuos iš mūsų mėgstamų tendencijų žvaigždžių.