“Pavasario suknelės” parduotuvė: “70-ųjų” įkvėptas “Gauk”

Kaltė jį “70-ųjų judėjimui” (dabartinė tendencija, kuri praėjo kelis sezonus), bet mes iš tiesų būdingi dešimties metų dažniausiai siejamoms spalvomis, pavyzdžiui, rūdžių, šafranų, garstyčių, iš esmės, bet kokios spice šeimos spalvos . Kaip natūralios spalvos fobai, tai yra puiki galimybė išeiti iš mūsų dėžutės, kurioje yra saugių neutralių neutralių elementų. Šios spalvos yra ryškios, bet ne taip pat šviesus.

Pavyzdžiui, paimkite švilpukus ($ 370; whistles.com). Tai yra tik pakankamas pasipūtimas, kurį gaunate iš Kanarų šešėlio, bet jo šafranas nepakenks. Tai tinkamas jausmingas, vasaros geltonas ir aromatinis kolegos mišinys, paprastai skirtas rudeniui. Mes prisidėjome prie “70-ųjų” temos ir sukūrėme šį žydrą mėlyną suede mini maišelį su švelniais atspausdintomis platformos sandalomis suknelę, tačiau suknelės struktūruotas siluetas ir utilitarinės kišenės kartu su architektūrinių metalų klestėjimu įkūnija ją XXI amžiuje. Parduokite vaizdą žemiau.

SUSIJĘS: Parduokite pavasario suknelę dieną: naujas būdas dėvėti gėlių

Pavasaris Dress a Day 4/4 - Embed 2016
Mandagumas

Parduokite išvaizdą: Švilpukų suknelė, 370 $; whistles.com. Cara plaukų segtukai, $ 14 už tris; nordstrom.com. Charlotte Chesnais auskarai, $ 431; matchesfashion.com. Zara piniginė, 70 $; zara.com. Tory Burch sandalai, 325 USD; net-a-porter.com.

“Alexis Parente” rinka