Patogūs (ir stilingi) batai dėvėti savo kelnaitės šį sezoną

Sekti Pants Shoes
Getty Images

Samantha Cohen

2008 m. Sausio 18 d., 18.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Sekti kelnes yra atgal ir šaltesnis nei bet kada. Pamiršk apie švelnų prakaitavimą, kurį naudojote sporto klasei dėstyti vidurinėje mokykloje, atnaujintas išvaizda yra super poliruotas ir sudėtingas, bet vis tiek palaiko sportišką lengvą vibą, kuri yra patvirtinta “cool girl”.

Tiesiog apie kiekvieną šiais kelnais sportavo iš jūsų mėgstamų jos merginų Bella Hadid ir Kendall Jenner į jūsų gatvės stiliaus žvaigždes Caroline Daur ir Olivia Palermo. Nesvarbu, ar tu juos sukursi, ar laikysi juos ypatingais atsitiktininkais, tokia išvaizda taps jums laimėjusiu drabužių spintos skyriuje.

Mes matėme, kad šis išvaizda sujungta įvairiose kombinacijose, kurių kiekviena puikiai tinka skirtingoms progoms. Pasirenkant plataus kojos pasirinkimo variantą su seksualiu moliu arba bootie nakčiai su merginomis arba susieti tradicinį raištelį su šiuolaikine kojine, skirtu atsitiktiniam, bet madingam dienos išvaizdą. Žinoma, mes mėgsime klasikines juodas parinktis, tačiau šį sezoną galite apšviesti savo išvaizdą su ryškia pora raudonais ir rožiniais atspalviais. Nepriklausomai nuo to, kokį takelį pasirinksite, negalėsite sugrįžti prie šių dinamiškų kombinacijų.

VIDEO: 5 madingos batai, kurie tinka jūsų biudžetui

Žemiau pateikiamos kai kurios iš mūsų mėgstamiausių porų, kurios padės atnaujinti išvaizdą.