Nicole Richie’s išgalvotas ieškos marškinėliai parduodami už 40 dolerių

tk
Ray Tamarra / GC vaizdai

Alexis Bennett

Rugsėjo 28 d., 2017 m., 18.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Ar mes galime atsipirkti už Nicole Richie nepriekaištingą stilių. Rimtai, mergaitė negauna pakankamai kreditų. Kiekvieną kartą, kai matome 36 metų žvaigždę, ji visada suteikia mums akimirką. Kol kas ir trečiadienį Niujorke Richie pristatė kitą A-plus aprangą. Ir aš tikiu, kad jūs pasikeitėte, kai pamatėte sijono kainą antraštėje.

Pasirodo, ji dėvi satino sijoną iš prekės ženklo Lavish Alice. Tai Jungtinėje Karalystėje įsikūręs prekės ženklas, parduodamas kai kuriose mūsų mėgstamiausiose svetainėse, pvz., “ASOS”. Bet jūs galite kopijuoti Richie’o tikslią sijoną iš Lavish Alice svetainės tik už 40 dolerių. Insane, teisingai?

Ir yra dar geresnių naujienų. Mes radome nebrangias kopijavimo programas Richie’s Harlow House 1960 paltai ($ 278; revolve.com), jos “For Love & Lemons sweater” ir jos “Jimmy Choo” kulniukai ($ 495; nordstrom.com). Tokiu būdu jūs galite visiškai atkurti visą savo išvaizdą, daug mažiau.

VIDEO: Watch Nicole Richie Play Never Never Have Us Ever With Us

 

“Channel Richie” žaismingas, bet elegantiškas stilius su privalomosiomis palikuonimis.