Naujoji, labdaros kolekcija Lilly Pulitzer’io tikrai ketina parduoti kaip Crazy

tk
Mandagumas

Alexis Bennett

Rugpjūčio 07, 2017 m. @ 13:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kulto prekės ženklas Lilly Pulitzer yra žinomas kuriant drąsiausius ir spalvingus spaudinius. Tačiau tie įspūdingi dizainai yra daugiau nei tiesiog mielas mados pranešimas. Antrą kartą “Lilly Pulitzer” paleidžia kitą “Printed with Purpose” kapsulių kolekciją.

Prekinis ženklas pašaukia savo paskutinius “Tortuga Time” pasiūlymus, nes šešių dalių linija užpildyta jūrų kriauklių, jūrų vėžlių ir jūros žolių spaudiniais. Svarbiausia, rankomis dažyti dizainai parems jūrų vėžlių ligoninę Loggerhead Marinelife centre. Organizacija siekia išsaugoti vandenynų ekosistemas ir apsaugoti grėsmę keliančias ir nykstančias jūros vėžlius.

“Jūrų vėžliai mums rodo mūsų vandenyno sveikatą; okeanija pasakoja mums apie mūsų planetos sveikatą “, – sakė” Jack E. Lighton “,” Loggerhead Marinelife Centre “generalinis direktorius. “Gerai žvelgdami, gerai darydami, yra Lilly Pulitzerio bruožas, ir šis leidinys padės mūsų jūrų vėžlių ir vandenynų išsaugojimo misiją”.

VIDEO: “Fans Went Crazy” per “Lilly Pulitzer” tikslinę rinkinį

 

Pažiūrėkite žemiau pateiktus labdaros “Tortuga” spausdinimo pavyzdžius ir eikite į “Lilly Pulitzer” tinklalapį, kad įsigytumėte geros priežasties.