Mes radome 9 geriausius juodos odos striukes aplink

tk
Edward Berthelot / Getty
Andrea Cheng
(Tekstas)

ir Kristina Rutkowski
(Turgus)

Spalio 09, 2017 m. @ 13:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Odos striukės ieškojimas nėra panašus į jūsų sielos draugo paiešką. Drąsūs teiginiai, mes pripažįstame, bet išgirsti mus. Jūs prisiregistruosite valandų sijojimas per nesuskaičiuojamą skaičių variantų, kurie ne visai atitinka jūsų standartus. Bet kokiu atveju bandai, tik įdomus, bet jūs neišvengiamai nusivilsite. Iš visos tokios patirties jūs išmoksite tai, ko ieškote (idealios charakteristikos, pvz., Komfortas ir stabilumas), ir jūs sužinojote, kokie yra jūsų iššūkiai (nesvarbu, netinkami, pernelyg nelanksti). Kartais procesas gali atrodyti beviltiškas, net drumstas, bet jūs primenate sau, kad jums reikia rasti tik “vieną”, o jūs esate pasiruošę gyvenimui. 

Šiuo metu singlas? Rugpjūčio mėnesį rasta devynių puikių kandidatų, kad rudenį paruošėme odos orui (ir pirštai kerta kelerius metus). Pasikliauti klasikiniu moto stiliumi ar eksperimentu su dideliu dydžiu. Bet kuriuo atveju, susitikite su savo rungtynėmis (-ais) žemiau. 

SUSIJĘS: 8 odos striukės stiliaus būdai