Mes negalime tai padaryti: “McDonalds” prekė dabar yra daiktas

Mandagumas

Alexis Bennett

Bir 02, 2017 @ 16:00

Tiesiog tuomet, kai galvojote, kad “McDonalds” negalės gauti daugiau, prekės ženklas pateks į mados žaidimą su “Big Mac” tematikos prekėmis. Mes matėme madų namus, tokius kaip “Moschino”, atkreipti dėkingumą auksinėms arkoms, tačiau šį kartą “McDonalds” numetė savo dizainus, naudodamas Japonijos prekės ženklo “Beams”.

Kolekcijoje yra tik 300 vienetų iš kiekvieno iš penkių daiktų, puikiai ištekančių už meilę greito maisto ir mados pramonei. Tai yra balta marškinėlė linijoje, kurios antspaudas buvo “McDonalds” metų įsteigimas ir “Big Mac” gudrybės grafika. Be to, mišinyje yra keletas aksesuarų, pavyzdžiui, skanus, atrodantis tote maišelis, beisbolo kepuraitė ir trikampio maišelis. “McDonalds” taip pat turi “iPhone”, padengtą raudona kortele, paženklinta “Big Mac” ant nugaros.

“Yummy” mados bus oficialiai lašas birželio 2 d., 11 val. EST. Deja, linija parduodama tik Japonijos mažmenininke Rakuten. Taigi laivyba tikrai bus skausmas. Bet jei esate apsėstas dviem visomis jautienos pyragėlėmis, specialiu padažu, salotomis, sūriu, marinatais, svogūnais, sezamo sėklų kruopos, kiek mes esame, tai visiškai verta laukti.

VIDEO: Patikrinkite “Moschino Ken & Barbie Dolls”

 

Laikykis skaitymo, kad pamatytumėte “Big Mac” prekes žemiau.