Malia Obama rasi prieinamą parduotuvę, kuri pakeis jūsų Zara Obsession

TK
AKM-GSI

Alexis Bennett

Gegužės 4 d. 2017 m. @ 15:00

Mes stebėjome, kaip Malia Obama auga į vieną iš mūsų mėgstamų gatvės stiliaus žvaigždžių. Ar galite tikėti, kad ji buvo tik 10 metų, kai ji pradėjo padazti išgalvotus banketus Baltuosiuose rūmuose? Nors Baltarusijos namuose pasibaigė valdžia, ji ir toliau įkūnija į mados departamentą, net kai ji tik eina į stažuotę. Jos atsitiktiniai drabužiai visada suteikia mums gyvenimą, ir yra tik viena parduotuvė, kuria ji iš tikrųjų atrodo esanti gerbėja. Tai Vankuveryje įsikūrusi mažmenininkė Aritzia.

Nenuostabu, kad ji gravituoja į Kanados kompaniją, kuri plečiasi visoje JAV. Prekinis ženklas pagamina madingų dizainų grupę, primenančią mūsų mėgstamus kilimo ir tūpimo tako elementus. Geriausia dalis: “Aritzia” galite rasti puikių pasiūlymų. “Obama” neseniai išėjo į Niujorką “90-ųjų įkvėptas sportinis marškinėliai (aukščiau) iš mažmenininko. Iš pradžių ji kainavo 65 dolerius. Dabar tai tik 33 doleriai.

VIDEO: žr. “Malaizijos Obamos” stiliaus transformaciją

 

Ir yra keletas kitų Aritzia elementų, kuriuos Obama neseniai sukrėtė. Nevėlu pavogti savo stiliaus. Jūs galite nusipirkti Obamos išvaizdą apačioje žemiau.