Linksmų puošnų maudymosi kostiumėlių idėjos jūsų bernvakarių vakarėliui

Garsenybė Bridal Swimsuits - Lead
SHANINAMSHAIK / INSTAGRAM

Alexis Bennett

2008 m. Birželio 19 d., 14.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Galų gale įtikinėjote, kad jūsų bridesmaids sutinka su suknele, ir dabar laikas suderinti jūsų bachelorette savaitgalį. Mes kalbame apie maudymosi kostiumus, konkrečiai. Siūlomos maudymosi kostiumėliai, skirtos jūsų vestuvių vakarėliams, taip pat išskirtinė išvaizda (be abejo, suderinta) nuotaka.

Yra keletas iš įvairių firminių puošmenų, iš kurių galima rinktis. Arba jūs galite išlaikyti dalykus minimalus ir elegantiškas su nėrinių išsamiai. Ir nepamirškite apie priedus. Mes matėme, kad “bridesmaids” įplaukė į paplūdimį su krepšiais, kurie atrodo kaip puokštės. Ir mes pastebėjome, kad nuotakai puošia maudymosi kostiumus su pliušais. Galimybės yra begalinės.

VIDEO: Kas daro vestuvių suknelę tokia brangi

Ateityje mes surinkome mėgstamiausias idėjas, kurios leis jūsų “Bachelorette” vakarėliui jaustis stilingomis. Laikykitės slinkties, kad apsipirktumėte iš baseino pusės.