“Lilly Pulitzer” fanai ketina atsikratyti prekės ženklo naujausio kolegos

Drabužiai, namų dekoro reikmenys, raštinės reikmenys … Ar viskas, ką Lilly Pulitzer negali padaryti? Šiandien kultinio mėgstamiausio prekės ženklas mums suteikia dar vieną linksmą, vertingą bendradarbiavimą, kad jaudintis. Šį kartą Lilly Pulitzer kartu su S’well sukūrė daugiau mielių vandens butelių.

Jei prisimenate paskutinį kartą, kai šios dvi komandos susivienijo, jūs jau žinote, kad buteliai beveik išparduoti iš karto. Taigi, jūs taip pat galite nustatyti signalą ir būti pasirengusiam kitam lašui birželio 18 d.

Kolekcija apima šešias spalvingas nuotraukas (“Groves”, “Race to the Wave”, “Shell We Dance”, “Sugavimo banga”, “Jet Stream” ir “Up with the Sun”). Penki dizainai (keturi 17-uncijos buteliai už 42 dolerius ir vienas 25-uncijos butelis už 54 dolerius) bus užrakinami parduotuvėse Lilly Pulitzer ir internete. Jūs taip pat galite sugauti juos pasirinktuose “Nordstrom” parduotuvėse ir mažmeninės prekybos tinklalapyje, kol tiekiamos prekės. Bet jei norite specialaus 25-uncijos aukščio su “Sun” buteliuku, turėsite eiti į “S’well’s” svetainę, kur ji bus parduodama tik už 54 dolerius.

VIDEO: prisiminti Lilio Pulitzerio tikslinį kolegą?