Libby Callaway, “The Callaway” įkūrėjas, dalijasi geriausiais vietos grozi Našvilyje

Kai kurios moterys yra tokios dinamiškos, kad sunku rasti žodžius, kad juos tinkamai aprašytų. Libby Callaway yra viena iš tų moterų. Prieš įkūrus “The Callaway” įkurtą Nashvilio prekių ženklų agentūrą, “Libby” dirbo mados redaktoriumi ir rašytoju, prisidėdamas prie kai kurių labiausiai atpažįstamų publikacijų aplinkoje (Elle, “New York Times” T žurnalas, Style.com ir Glamūra, Išvardyti kelis). O, ir mes taip pat turėtume paminėti jos istoriją kaip drabužių spinta stilistas ir senovinių drabužių prekiautojas.

TK
Brettas Warrenas

Atsižvelgiant į jos neįtikėtinai gerai redaguojamą ir stilingą istoriją, nenuostabu, kad ji savo asmeninę estetiką apibūdina kaip “iki maks.” Libby, žinoma, nebijo melodijos, ir, pasak jos, “Nashville”, ji neturi būti. Kai svetimšaliai gali iš karto sugalvoti kaubojų batus ir dideles bronzos diržų sagtis, Libby mato miesto stilių kaip tą, kuris neatitinka lūkesčių, kuriuos ji skiria klestinčiai vietinei mados scenai.

TK
Brettas Warrenas

Čia pietų stiliaus piktograma sugriauna visus geriausius vietinius “Nashville” prekių ženklus ir kur ji sužinojo, kaip suknelė tokia stiprioji asila.

Kokia stilingiausia jūsų miesto gatvė?

12th Avenue South, kuris yra nekilnojamojo gyvenamojo rajono ir todėl labai prakeiktas (skaityti: labai shopable). Gatvėje įsikūrę vietiniai džinsininkai “Imogene + Willie”, taip pat parduotuvės kaip Emerson Grace, herojus, “White’s Mercantile” ir Draper James, kuri yra Reese Witherspoon jungtis. Taip pat neseniai atidarė savo pavyzdinį “My Client”, dizainerio aksesuarą Ceri Hoover.

Kas yra puikus sekmadienio popietė tavo mieste?

Bet kokia puiki savaitgalio popietė sekančią pietų pusrynį Marche, mano mėgstamiausių Rytų Našvilio bistro. Iš ten visa tai apie senovę. Pirma, aš sužavėdamas “Wonders on Woodland” žiūrėdamas nuostabius MCM baldus ir senovinius papuošalus. Tada aš važiuoju bloku Fanny muzikos namuose, kur drabužiai ir instrumentai yra vintage (ir puikiai). Aš nekenčiu palikti “Eastside” savaitgalį, tačiau duonos lempos ir Downtown antique centrų radiniai verti vargo. Jei turėsiu kelio atgal namo, aš palauksiu Wilder, šiuolaikinio dizaino parduotuvę, priklausančią mano draugams Ivy ir Josh Elrod.

Ką jūs mėgstate apie madą Našvilyje?

Tai neatitinka lūkesčių. Iš esmės vieninteliai žmonės, kuriuos matote vaikštinėdami kovbino batai ir vakarietiškos skrybėlės, yra turistai! Prabangiausias dalykas, kuris pastaruosius kelerius metus buvo nashvillų modelis, yra dešimčių siaubingų vietinių prekių ženklų atsiradimas. Šiomis dienomis galite drabužiai ir aksesuarai, sukurti Našvilyje, suknelę nuo galvos iki kojų. Ir aš ne tik kalbame apie darbo drabužius: prabangos rinka yra nukreipta į galvą. Pavyzdžiui, aš dirbu su jaunuoju dizaineriu, pavadintu Cavanagh Baker, kuris šaltinių audinius iš tų pačių pardavėjų, kaip Dries Van Noten.

Kai tu negali galvoti apie nieko nešioti, kokia tavo eiga – apranga?

Kombinezonai yra taip paprasta, tiesa? Žiemą aš pasiekiu savo oranžinį Vietnamo laikais skriejantį kostiumą; kai jis tampa šiltesnis, einu už lengvo šilko numerį iš Našvilio dizainerio Elizabeth Suzanno. Aš traukiu Margielos kulnų batus iš mano augančios kolekcijos (turiu šiek tiek manijos) ir bumu! Išimkite duris.

Pirmas dalykas, kurį aš darau ryte, yra …

Padarykite kavą iš “Barista Parlor” vietinių pupelių ir žalią skonį iš “My Nutrition Stripped” recepto, mano draugo “McKel Hill” sveikatingumo svetainės. Aš dirbu 7 valandą per parą treniruokliu kelis dienos per savaitę, ir tai duoda man energiją, kurią reikia nuvežti į sporto salę ir prieš pusryčius.

Koks yra geriausias stiliumi patarimas, kurį kada nors gavote ir iš ko?

Tai nėra patarimas per se, bet mano mama visada išmokė mane pavyzdžiu, kad puikiai tinka nešiotis kaip ir visi kiti. Ji tikrai nebuvo, kai buvau vaikas! Jos flanelėje Ralph Lauren valstiečių suknelės, dideli turkio papuošalai ir aukšti itališki odiniai batai buvo boghemijos vizija, kuri išsiskyrė mūsų konservatyvioje Pietų bendruomenėje. Aš esu drąsus šiandien savo suknelėje dėl jos ankstyvos įtakos.

Kokie yra jūsų trys pagrindiniai grožio pagrindai??

Aš esu labai Našvilio orientuotas šioje srityje. Aš pasakysiu vieną, odos priežiūros produktus, kuriuos suformulavo mano estetikas Karee Hays; du, manikiūrai su netoksišku blizgesiu iš vietinių žaliųjų grožio paslaugų teikėjų, Poppy & Monroe; ir trys “Clary Balm” iš “Clary Collection”, ekologiškos grožio kompanijos, kuriai vadovauja mano draugai Jenas ir Adrielis, kuriuos aš taiko prieš slicking Tom Ford lūpdažį.

Apibūdinkite savo asmeninį stilių trimis žodžiais.

Iki maks.