Kodėl visi patenka į meilę kačiuko kulnais

TK
pernilleteisbaek / Instagram

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė “InStyle U.K.”. Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, apsilankykite instyle.co.uk.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė “InStyle U.K.”. Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, apsilankykite instyle.co.uk.

Daugiau

Chloe Mac Donnell (Tekstas) ir Hannah Lewis (“Market”)

Gegužės 4 d., 2017 m., 5.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Įsivaizduokite šį kartą praėjusiais metais, jei kažkas būtų pasakęs: “Ooh, kodėl tu nešiniosi kartu su gražia porcija kačiuko kulnų?” Tikriausiai galėtumėte nuleisti akis ir tvirtai įdėkite savo stiliaus patarimus į laukelį, kad niekada nebūtumėte patikimi. Tačiau praėjus 12 mėnesių, ir tai yra patarimas, kad mes visi nusipirkime, tuo pačiu metu einame už pigiausią “Pret” pietų pasirinkimą, kad kačiuko kulnų fondas taptų dar vaisingesnis.

Jei kas nors kaltina šį netikėtą dviejų colių įprotį, tai Demna Gvasalija, “Vetements” ir “Balenciaga” kūrybinė direktorė. Kai tik jis išsiuntė satino kačiuko kulniuką, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant su Manolo Blahniku ​​žemyn palei 2017 m. Pavasarį esantį “Vetements” kilimą, mes žinojome, kad esame pasmerkti. Galų gale, tai buvo tas žmogus, kuris tik praėjusį sezoną mus lobino netolygiai coliais iš mūsų džinsų ir norėjęs, kad mes niekada neišmetėme veliūrinio kostiumo “Juicy Couture”. Trumpas lieknas kulnais buvo ir jo pasirinkimas, ir Blenciaga.

 

Tada atvyko Maria Grazia Chiuri inauguracinė kolekcija “Dior”, kurioje ji parodė porą šlepetinių kačiuko kulnų su drabužių mezgimo juostele, pažymėta J’ADIOR. Tai buvo trumpas gatvės stiliaus masalas, kurio ilgas laukiančiųjų sąrašas tai įrodė.

“Dior Spring Summer 2017”

Pridėkite prie maišymo pagaminto monochrominio kačiuko kulno bateliai iš J.W. Andersonas ir net Mansuras Gavrielis sušvelnino savo populiarias pasipiktinusias pasvirusiųjų kainas ir nebuvo grįžta atgal. Šis sąrašas tęsiasi su “Gucci” metaliniais žalia slingabakais su bambuko kulnais, “Prada” plunksnomis ir “Céline” kačiukai.

Tačiau ši tendencija nėra tokia paprasta, kaip pora prieš pradedant duris. Jiems reikia kruopštaus stiliaus, kad jie išaugtų nuo dabar.

Jei susiduriate su kelnais, įsitikinkite, kad jie yra apkarpyti, kad gautumėte padorų kulkšnies kaulą. Roll džinsus arba pasirinkti porą su blizgiu ar žingsniu hem. Jei eikite į sijoną, laikykitės jos vidurio ilgio, asimetriškas kumštelis yra dar geresnis ir žaisdami su proporcijomis viršuje su didžiuliu sekine marškinėliai. Ir drąsiai: padarykite, kaip kilimo ir tūpimo takai, ir dėvėkite pora iš liuksų atrodančių kostiumo kelnių kelnių. Jei vis dar reikia įtikinamų, geriausia žiūrėti į gatvės stilių, kurį sukūrė Pernilas Teisbaekas ir Tamu McPhersonas, kurie įrodo, kad jie taip pat dirba su grafiniu kojiniu.

#tuesdayshoesday mandagiai @ gucci su meile nuo @ n21_official. Dėkojame už nuostabius �� @ thelocals! 블����

“All The Pretty Birds” (“@tamumcpherson”) paskelbtas įrašas

Ir ką jūs darote, ignoruokite Theresa Mayą ir jos troškimą tiems leopardo spausdintiems kačiukams. Ji sugriovė pakankamai. Neleiskite jai pradėti veikti ir jūsų avalynės pasirinkimų.