Kodėl internetas šokuoja per šias avalynes

Trumpai tariant, tai yra nes jie yra nemokami. Ir ne, tai nėra sukčiavimas; mes kartojame, tai nėra sukčiavimas. Bet sugrįžkime šiek tiek. Kai šiais metais žmona-vyro duo Ellie ir Quang Dinh įkūrė savo naujai išleistą “Girlfriend Collective” prekės ženklą, jie norėjo išryškinti tris pagrindinius dalykus: 1) sukurti stilingą atletikos laisvalaikio liniją, kuri būtų minimali dizaino be kompromiso, 2) būti ekologiškam ir pasiūlyti visišką skaidrumą kiekviename drabužių gamybos proceso etape ir 3) pristatyti prabangų produktą, kurį žmonės pasitiks.

Kaip jie pasiekė aukščiau išvardintų dalykų: jie priėmė dizainerių, vieną iš “Acne Studios” (siekdama to, kad šiuolaikiška, “cool girl” estetika), o kita – “Lululemon” (už spektaklį). Jie rado Taivane gaminamą gamyklą, skirtą plastikinių vandens butelių pavertimui perdirbtais poliesteriais (jie išardomi, ištirpsta ir išverčiama į pluoštus). Vietname jie surastų sąžiningą prekybos objektą, galintį panaudoti perdirbtą poliesterį ir pynimą į drabužius.

“Tai buvo mūsų vienaragis audinys”, – sako Ellie. “Aš turėjau daug išankstinių nuomonių apie tai, koks perdirbtas audinys būtų panašus, ir mano didžiausias susirūpinimas buvo tas, kad jis nepatinka aukštos kokybės, bet mes buvome tik užpakaliniai – tai buvo nuostabu. Tai turbūt pats minkščiausias, prabangiausias audinys, kurį turėjau kada nors sąžiningai susidurta. “

SUSIJĘS: 8 juodos pėdos, kurios sugrudins kelnes

Ji sako, kad rinkoje nėra nieko panašaus. Tai minkšta, bet visiškai atspari. Tai storas, bet ne nemalonus. Ji teigia, kad ji yra puiki pora suspaudimo striukes, kurios viską naudoja, nuotaikingos į maratono paleidimą, viršuje gerinti aplinką (kiekviena pora yra pagaminta iš maždaug 25 vandens butelių). Taigi, kaip šie blakstienos išnyko beveik per naktį? (Šiuo metu jie vėluoja iki sausio.)

“Mano vyras iš tikrųjų minėjo idėją,” Ellie sako apie savo rinkodaros planą atleisti manikiūlius ir vartotojus mokėti už 20 JAV dolerių siuntimo išlaidas. “Tai baisi pirkti 100 eurų porą legingų iš prekės ženklo, kurio niekada negirdėjote. Mes norėjome, kad žmonės mus pasitiktų, ir žmonėms suteikdami produktą žinotume, kad jie mums pasitiks, tai kiek mes įsitikinę, ką mes darome “.

Jie pradėjo šių metų balandžio mėnesį, skleidžiant žodžius apie jų šiek tiek netradicines, šias – pernelyg gerai-to-be-true “free-leggings” kampaniją “Facebook”. Ir taip pat, per pirmąją dieną jie pardavė 10 000 porų ir iš vartotojų gavo maždaug 800 el. Laiškų, kurie reikalavo žinoti, ar tai buvo sukčiavimas.

“Tai buvo tiek riešutai”, – prisimena ji. “Mes tiesiog pasiilgėme, o” Facebook “dalijimosi funkcija nukrito, o tai leido mums pajusti kvėpavimą per minutę.”

Ei, mergaitė, ką tu galvoji? Mūsų apykaklės atitinka jūsų kūną, kai jas įdėsite, formuosite iki savo formos, ir grįšite iki originalaus dydžio iki 98%. 김�� #heygirlfriend

“Girlfriend Collective” (@girlfriendcollective) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Ekologiški mados ženklai, išsaugantys planetą

Reklaminis pasiūlymas baigsis 2017 m. Sausio mėn., O prekės ženklas vėl bus paleistas su įvairiais “Girlfriend” kolektyviniais daiktais pavasarį (jie jau pradėjo džiaugtis sportiniu liemeniu, o Ellie taip pat žada daugybę spalvų). Bet mes turėjome žinoti: ar jie praranda pinigus iš šios kampanijos? “Leiskite tai padaryti taip: mes ne priėmimo pinigai iš jo. Ji kainuoja pinigų, norint įsigyti naują klientą “, – paaiškina ji.” Taigi, mes tiesiog paėmėime biudžetą tradicinei reklamai ir pavedime jį skirtingai. Tai iš esmės yra mūsų skelbimas. “

Iki šiol jie perdirbė daugiau nei 1,5 milijono vandens butelių – ir turėkite omenyje, jie tikrai tik pradedami.

“Mes patyrėme daugybę skirtingų demografinių rodiklių – ten yra mergaitė, kuri nori sudaryti sandorį, yra mergaičių, kurie yra etiški, apgalvoti pirkėjai, o tada mergina, kuri supranta mūsų estetiką”, – sako Ellie apie savo tikslinę auditoriją. “Mes neabejotinai yra ženklas tūkstantmečiams, bet tada mes turime grandžių savo antblauzdeliuose – tai tikrai visiems, ir tai taip įdomu tai pamatyti”.

Jūs turite dar vieną mėnesį! Gaukite nemokamą “Girlfriend” kolektyvinių porankių porą (ji kainuoja 20 dolerių už laivybą, galite sužinoti, kaip jie atvyko šiuo kainų tašku čia) užsiregistruodami girlfriend.com.