Kodėl aš esu apsėstas su tuo, ką Olsenas nešiojo beveik dešimtmetį

Olsen Twins Style - Lead 2016
Dimitrios Kambouris / WireImage

Taylor Davies

Liepos 19, 2016 m. @ 14:15

Kai aš iš pradžių supratau šios istorijos idėją savo redaktoriui, idėja buvo pateikti pavyzdžių, kaip Mary-Kate ir Ashley Olsen stiliaus evoliucija per pastarąjį dešimtmetį (ir vėliau kai kurioms) vis dar jaučiasi svarbi ir šviežia 2016 metais. Kai aš paėmė giliai pasinerti į “Getty” atvaizdų archyvus, išpilant 30-mečių metinių seserų nuotraukas iš “Met Gala”, “CFDA Awards” ir “Soho” gatvių, supratau, kad buvo viena ypatinga data, kurią aš grįžau: 2007 m. ar buvo tais metais?

Galbūt svarbiausia, tai buvo momentas, kai MK ir A persikėlė iš “buvusių vaikų aktorių su tendencijos nustatymo stiliumi” į “teisėtus mados dizainerius, kurie retkarčiais veikia”. Jie 2006 m. “The Row” ir “Elizabeth” ir “James” pradėjo netrukus po 2007 m., todėl tai yra pagrindinis ir labai matomas laikas jiems. Jei manęs paprašysite, tai buvo didžiausia Olsenso era – magiškas milžiniškų “Starbucks” puodelių, dar milžiniškesnių “Balenciaga” krepšelių laikas ir kad plaukai. (Norėdami tvarkyti savo atmintį, patikrinkite visus 2007 m. Atnaujintus ir įtikinamai atnaujintus tinklaraščio Olsens Anonymous tinklalapius.)

Taigi vėl paklausiu, ką buvo tai apie 2007 m.? Aš manau, mano akyse, tai yra tada, kai Marija Kate ir Ashley puolė puikų pusiausvyrą tarp aspiracinio prabangumo ir pasiekiamojo stiliaus. Aš maždaug tuo pačiu amžiuje kaip Mary-Kate ir Ashley, taigi, aš negalėjau dar 21 metų suteikti dizainerio batus ir maišelius, galėjo užsirašykite, kaip jie dėvėjo savo papuošalus, sluoksnius pagrindus, tokius kaip marškiniai ir džinsai, ir jų etiketę į siluetus. Seserys dėvėjo baltuosius marškinėliai su viskuo, išmesdavo kailio kepurėlių per sukneles, be išvaizdos datos, ir kiekvieną 20-osios merginos Amerikoje googling “purvinas paplūdimio vokų pamoka”. 

Gal tai karštas, drėgnas vasaros oras, gal tai viskas, ką aš turiu eiti į šias vestuves, bet nuo pat 2007-ųjų manau, kad Mary-Kate ir Ashley geriausia išvaizda yra mano “What-wear-inspiration board” viršuje. Nors Aš nebūčiau svajojęs pasakyti, kad “Olsen Twins” yra ne tik stilingos dabar (nes klaidinga), aš iš tikrųjų tikiu, kad duetas niekada nebus geriau nei 2007 metais. Aš norėčiau dėvėti bet kurį iš apatinių drabužių šiandien, 2016 m. , ir jaustis visiškai į tašką. Aptarkime.