Kendallo Jennerio “Go-to Tattoo” atlikėjas tiesiog sukūrė jūsų mėgstamiausią naują sneaker

Jonas Boy - Koio Sneakers
Mandagumas

Jonathan Borge

Birželio 27 d., 2017 m. @ 14:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jei pirmadienio popietę aplankysite Niujorko “West 4” tatuiruotės parduotuvę maždaug po 4:50 val., Galbūt pamatysite, kad “JonBoy” užpuolė po savo Pomeranijos “Gucci”. Bent tai, ką mes susidūrėme vakar, kai kas nors paliko duris atidarytame miesto centre, kur yra rašalinių įžymybių, tokių kaip Kendall Jenner, Bella Hadid ir Hailey Baldwin. Gucci puolė. JonBoy sekė. Laimei, visi pasirodė saugūs.

Tačiau, atsigręžus nuo tokio drebėjimo momento, viduje dviejų aukštų viduje buvo chill AF. Jonathanas Valena, taip pat žinomas kaip JonBoy, nešiojo visą juodą išvaizdą su raištais Gucci saulės akiniais (jis yra apsėstas Italijos mados namu ir jo kūrybiniu režisieriumi Alessandro Michele), nes jis palankiai priėmė mus sėdėti su Koio kolektyvų įkūrėjais Johane Quodt ir Chris Wichert Aptarkite tai, ką jūs galite netrukus tikėtis rasti kiekvieną vėsioje mergaitei ir vėsioje vaikino kojoms: jų Koio x JonBoy sneaker bendradarbiavimas.

“Tai pasirodė nuostabus. Tai yra pirmas kartas, kai juos mato. Manau, kad aš norėjau daryti tai, kas vyks tiek moteriški, tiek ir seksualiai. Tai, kad tūkstantmetis rožinis “, – sakė JonBoy, nes jis sugriebė galutinį dizainerių atnaujintą” Gavia “sneaker modelį su rausva džemu, kurį taip pat pagamino juodos spalvos su karine jūra.

“Iš pradžių galvojome, kad esi tatuiruočių menininkas, kodėl ne tatuiruočių visoje batų? Aš jaučiuosi kaip beveik tikėtis iš tatuiruočių menininko “, – pridūrė jis, paaiškindamas, kad po 10-15 idėjų ir maždaug trijų prototipų sukrėtimo nusprendė sukurti itin minimalų dizainą. “JonBoy” inicialai pateikiami ant Morse Kodo palei išorinį dygsnį, o jo parašo ranka yra ant vidpadžio (“Koio x JonBoy” tai skaitoma). Kojoje taip pat yra įspaustas “Koi” “Koio”.

Kartu, Quodt ir Wichert, du buvę finansų makiažai, kurie pasitraukė iš Koio, paaiškino, kodėl bendradarbiavimas su JonBoy buvo netikras. “Jis dalijasi ta pačia DNR, kokia turime su mūsų prekės ženklu”, – sakė Wichertas, paaiškindamas, kaip jų bendradarbiavimas su tatuiruotojo menininku yra pirmasis iš keleto, kuris ateina su kitais kūriniais, tokiais kaip banglentininkas Quincy Davis, šokėja James Whiteside ir keramikas Ben Medansky. “Mes norėjome rasti šių įdomių menininkų ir pasakoti savo istorijas per mūsų sportbačius”.

SUSIJĘ VIDEO: 11 Įžymybės Who Design Killer Batų kolekcijos

Kalbant apie tai, kam trys nori matyti sportinius bateliai, visi ženklai nurodo Jadeną Smitą. “Jis turėjo didelę įtaką madai, ir jis iš naujo nustato, ką žmonės gali dėvėti ir dėvėti”, – sakė Wichert apie žvaigždę. JonBoy sutiko ir taip pat sakė, kad nori pamatyti juos Bella Hadid ir Chloë Grace Moretz. Tikėtina, kad kiti draugai ir klientai, pavyzdžiui, Kylie Jenner ir Sofia Richie (žemiau) taip pat ir roko.

coeur d’alene @haileybaldwin #jonboytattoo

Pasidalijamasis įrašas “c / s” ஹிலான் p / v (“@jonboytattoo”)

Meow @kendalljenner #jonboytattoo

Pasidalijamasis įrašas “c / s” ஹிலான் p / v (“@jonboytattoo”)

 

Laimingas gimtadienis @ chloegmoretz �� ��JB

Pasidalijamasis įrašas “c / s” ஹிலான் p / v (“@jonboytattoo”)

Apie tašką @itsjeremyscott #nyfw #jonboytattoo

Pasidalijamasis įrašas “c / s” ஹிலான் p / v (“@jonboytattoo”)

♠ ️��

Pasidalijamasis įrašas “c / s” ஹிலான் p / v (“@jonboytattoo”)

“Aš džiaugiuosi matydamas komplektus, kuriuos jie sukūrė, nes daugybė žmonių, norinčių gauti šį kilpinę, yra madingi. Jie estetiškai verčiami. Man įdomu sužinoti, ką jie kartu su “, – pridūrė JonBoy.

Žinoma, “JonBoy” turi ryšius su mados mados modeliais, o “Hailey Baldwin” ir “Kendall Jenner” kreditai yra žvaigždės, kurios iš tiesų pristatė jį mados pasauliui. Nors jis iš tikrųjų giliai grazina Michelio dizainus “Gucci” ir tai, kaip prekės ženklas naudoja “tatuiruotes”, jo svajonių bendradarbiai yra Kanye West, “Off-White” Virgilas Ablohas ir Louis Vuitton meno meno vadovas Kim Jonesas. “Tai vaikinai, kuriuos žiūri ir žiūriu”, – sakė jis.

Slinkite žemyn, norėdami pamatyti “Koio Collective x JonBoy” sportbačius (298 dolerius) ir pažymėkite savo kalendorius – juos rasite ant sneaker ženklo “N.Y.C.” pop-up ir KoioCollective.com trečiadienį, birželio 28 d.