Kas yra kapsulės spinta? 11 “Essentials”, norint užbaigti savo visą spintelę

Tikras Simple Closets - LEAD
Getty

Alexis Bennett

Rugsėjo 14, 2017 @ 16:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jei kada nors naudojate “Pinterest”, tikėtina, kad jūs tikriausiai susidūrėte su pranešimais apie kapsulės drabužių spintelės statymą. Remiksų komplektų koliažai atrodo kietas, bet kas yra kapsulės drabužių spinta?

Na, neleiskite išsivysčiusių smeigtukų, kurie kartais užpildomi daugiau nei 30 vienetų drabužių, jūs kvailai. Kapsulės spintelės yra gana paprasta. Didžiosios Britanijos boutique savininkas Susie Faux yra įskaitomas į artėjantį terminą. Atgal 80-tieji metai. Ji pasinaudojo koncepcija, padedančia moterims patobulinti savo drabužių spintą, kad būtų įtraukti tik aukštos kokybės pagrindai, kuriuos galite nešioti vėl ir vėl. Tokiu būdu jūs neužpildysite vietos su daiktais, kuriuos kitą sezoną turėsite visiškai baigti. Ir jūs išlaisvinsite savo drabužį iš visų nereikalingų netvarkos, kuri dažnai renkasi aprangą ryte sudėtinga.

Kapsulės drabužinės taip pat yra viskas, siekiant užtikrinti, kad jūs visada išeitumėte ieškodami savo geriausio. Kai prisiimate įsipareigojimą prie kapsulės drabužių spintos, niekada nereikės jaudintis dėl to, kad bijojo jausmas pajusti save senose nuotraukose ir mąstydamas: “Ką gi aš turėjau?”

Be to, kad gaivindami save, jūs taip pat sutaupysite daug pinigų ilguoju laikotarpiu. Žinoma, pradinė kaina gali būti didesnė už greito mados dizaino taupymą. Tačiau aukščiausios klasės daiktai truks daug ilgiau. Taigi laikykitės pagrindinių dalykų ir įsitikinkite, kad jie yra aukštos kokybės.

VIDEO: Patikrinkite Nicole Richie “Boho Chic” kapsulių kolekciją

 

Žemiau esančią mini kapsulių kolekciją sukūrėme, kad pradėtume ieškoti puikių kūrinių.