“Kanye West” “Yeezy Boost 350” sportbačiai bus sunkiai atsikratyti. Štai kaip pabandyti

Dėmesys sneakerheads: tai yra savaitgalis, kai jūs turėtumėte atšaukti visus savo planus (jei to dar neturite!) Ir išsiaiškinkite, kaip ketinate nugalėti naujus “Adidas Originals x Kanye West” “Yeezy Boost 350” sportinius sportinius bateliai. Jei manote, kad galite tiesiog spardyti, pagalvokite dar kartą. Šie sportbačiai jau mėnesius jau buvo išpūsti (žmona Kim Kardashiano klanas, žinoma) ir šiaute naktį, tai gali būti bagažas, norint pertraukti internetą.

Yeezy Boost Low
Courtesy Photo

Galbūt vienas iš stilingiausių ir universaliausių sportinių avalynės egzistuoja, antrasis “Adidas Originals” modelio ponas Vestras žada vertikaliai papildyti jus “begalinis šviesos, greito energijos tiekimas” po kiekvieno žingsnio, arba taip sako batų aprašymas “Adidas”. Com. Baltas batas yra mišinys iš gatvės kremo, kuris yra kietas ir sportiškas, ir pasižymi kvėpuojančiu odos sluoksniu, primeknitu ir užuominu, kurie kartu sudaro pilkšvą fasadą, kuris viršija švarų balto pado. Įdėkite jį įprastu būdu, jie yra labai mielas. Taigi, mielas, iš tikrųjų, kad Vakarų šeima, atrodo, yra apsėstas su jais. 

SUSIJĘS: Kanye West “Adidas” kolekcija bus parduodama “Barneys”

Kim juos vadina “gelbėtoju”.

Labai laimingas, pabėgiau į vidų, kad patraukčiau juos! Lifesaver šiuose ilguose reisuose! Dauguma patogių batų pasaulyje! Yeezy padidina 350

Nuotrauka, paskelbta Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Kylie myli juos pirkti. 

Dabar atlikite keletą dovanų. Mano mėgstamiausias dalykas

Nuotrauka, kurią paskelbė karalius Kailis (@ kyliejenner)

Kendall keliauja kartu su “Louis Vuitton” bagažu.

��

Nuotrauka, paskelbta Kendall Jenner (@kendalljenner)

Taigi, kaip greitai galite gauti savo rankas šiems 200 dolerių grožiems? Na, tai yra sudėtinga. Rutuliniai maišeliai bus ruošiami rytoj, birželio 27 d., Tačiau Niujorke, Čikagoje ir Los Andžele jau užsiprenumeruoti pora yra “Adidas Confirmed” programoje, kuri praeitų birželio 25 d. Ir leidžia jums lengvai pasiimti parduotuvėje. Kas atsitiko, kai mes išmetėme skrybėlę žiede? Pro brūkštelėjo raudona spalva ir pranešė, kad šiuo metu jie nepasiekiami.  

Kai kurie žmonės jau kažkaip jau siūlo pirštus “EBay” yra 600 dolerių, bet nereikia kreiptis į kraštutinumus. The batai taip pat bus prieinami adidas.com/kanye rytoj, todėl pasiruoškite greitai atnaujinti naršyklę, kad galėtumėte įvesti savo kreditinės kortelės informaciją. Bet geriausias statymas (iki šiol) atrodo senamadiškas būdas: pasirodo plytų ir skiedinio parduotuvėje. Sugauti? Daugelis parduotuvių pasiūlys pirkti batus tik parduotuvių loterijose, o mažmenininkai tik parduoda juos internetu. Eikite į adidas.com/kanye, kad surastumėte visą parduotuvių sąrašą, kuriame yra “Yeezy Boost 350”ir kaip Bado žaidynės“Effie Trinket” pasakytų, ar jūsų šansai gali būti jūsų naudai! 

FOTO: Kim Kardashian ir Kanye West stiliaus pora akimirkos