Kanalas Kate Middleton šiuose nuostabiuose mergaičių garbės suknelėse

TK
Samiras Husseinas / “WireImage”

Kim Duongas

Gegužės 19 d., 2017 m. @ 5:00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Palikite tai kleiškajai Kembridžo kunigaikštynei, kad mums kada nors būtų įdomu kasdien WWKMW (tai, be abejo, Kate Middleton Wear). Ir su jaunesne sis, Pippa Middleton, susiejant mazgą su sužadėtiniu James Matthews šį šeštadienį, mes negalime padėti tik persvarstyti šią mantrą: ką Kate Middleton dėvėtų kaip savo sesers “Gaidžio”?

VIDEO: 10 daiktų, Kate Middleton nešiotis

 

Tačiau, atsiprašau, kad svajojatės, mes turime pranešti, kad kunigaikštystė atsisakė galimybės būti Pippo garbės mylėtojais, siekdama užtikrinti, kad jaunajai sesere liktų dėmesio centre (toks malonus ir dar toks nusivylęs mums mados žmonės). Vis dar. Mes negalime nustoti galvoti apie galimybes.

Galbūt ji norėtų dėvėti akinančią, aukštakulnę suknelelį su garbančia garbančia liemuo. O gal ji norėtų eiti moderni ir pasirinkti asimetrišką numerį su dideliu plyšiu. Arba, galbūt ji norėtų dėvėti elegantišką, supaprastintą “Pipa” suknelę Karališkoje vestuvėje, skirtoje “Great Middleton Bum” atgimimui 2017 m. Kas žino? Tačiau dėka didžiulės vestuvių rinkos, čia yra devyni garbės suknelės “Maid of Honor”, kurias galite nusipirkti, norėdami nukreipti didžiulę Kate Middleton.