Ką dėvėti vakarienei proga Kaip pavasarį artėja, laikas paruošti mūsų drabužių spintą į priekį įdomiems šventiniams renginiams. Žinoma, vienas iš mūsų mėgstamiausių žiemos vakarienių yra trys skirtingos aprangos, skirtos trims skirtingoms vakarienėms.

Dabar, kai šiltesnis oras oficialiai atvyko, viena iš mūsų mėgstamų renginių sėdi lauko kavinėje ir valgo pietų pusryčius. Kai kalbama apie vidurdienio veiklą, nuspręsti, ką dėvėti, gali būti labai sunku, nes tai daugiausia priklauso nuo to, su kuo sekasi. Renkantis draugus, eik kažką kieto ir jaukus, bet jei jūs valgote su savo in-laws, jums reikia išvaizdos, kad skaito sudėtingas ir poliruoti. Prieš tris bruncho komplektus nešioti šį pavasarį.

SUSIJĘS: 15 patogių blokinių kulniukų vėl ir vėl dėvėti

Brunch diena

Brunch Occasion Outfit 1 - Embed 2016
Mandagumas

Nešmenos viršus leidžia elegantiškiau paryškinti odą, tačiau ją sugrąžina laisvai tinka drabužių striukės, kad būtų lengvas vibas. Pridėkite savo stilingą išvaizdą su priedais, tokiais kaip šis mini piniginė ir blokinis kulnas.

Parduokite išvaizdą: Mango viršus, 30 $; mango.com. Lands ‘End batai, 89 $; landsend.com. “Fairchild Baldwin” krepšys, 1325 JAV dolerių; fairchildbaldwin.com. Zara kelnės, 40 dolerių; zara.com.

Brunch su draugais

Brunch Occasion Outfit 2 - Embed 2016
Mandagumas

Sekmadienio pietų vakariene su savo merginomis išlaikykite savo išvaizdą su dviem apipjaustytais džinsais ir viršutine dalimi su gobtuvais rankovėmis. Pasimėgaukite nuotraukomis, maišydami savo dryžuotą viršutę su polka dot krepšiu. Aptakus sandalas, kuris jungiasi prie jūsų kulkšnies, pravažiavo po miestą po vėlyvos pabaigos.

Parduokite išvaizdą: 7 “All Mankind” džinsai, 139 USD (iš pradžių – 198 USD); 7forallmankind.com. “Aska” batai, 315 USD; askacollection.com. Adriana Castro sankaba, 975 USD; adrianacastroonline.com. J. įgulos viršuje, 80 dolerių; jcrew.com.

Brunch su jūsų įstatymus

Brunch Occasion Outfit 3 - Embed 2016
Mandagumas

Susipažinę su savo viduramžiais, pietūs, gėlių suknelė yra gana ir tinkama. Šie žaismingi raudoni kulniukai akcentuoja skirtingus jūsų suknelės modelius, o paprastas šiaudų krepšys yra labai tendencingas.

Parduokite išvaizdą: “Lucky Star” juvelyriniai auskarai, 70 $; shopluckystar.com. Michaelo Korso piniginė, 198 $; michaelkors.com. “Aquazzura” batai, 695 USD; net-a-porter.com. Rebecca Taylor suknelė, 375 $; Rebeccataylor.com.