Jūs turite pamatyti John Hardy galingą reklamos kampaniją

Tarptautinės moterų dienos šventės metu mūsų mėgstamiausi prekės ženklai sustiprėjo ir švenčiami: parduodant unikalius produktus, įtraukiant į svarbius pokalbius ir išleidus specialias kampanijas, kurios švenčia neginčijamą moterų galią, ypač mados industrijoje.

Jonas Hardy Campaign
Carlotta Kohl

John Hardy gali būti prekės ženklas su žmogaus vardu, bet tai juvelyrika su galinga moters vizija: Hollie Bonneville Barden, Londone esančio centrinio šv. Martinso absolventė, kuri po karo režisieriaus pozicijos iškėlė sėkmę tik 30 metų.

SUSIJĘ: Naujoji “John Hardy” kampanija duos jums Goosebumps

“John Hardy dėvi moteris yra drąsus,” Bonneville Barden sakė “InStyle” elektroniniu paštu. “Ji nebaidėja sluoksnių, ir ji vertina juvelyrinių dirbinių filosofiją, norėdama išreikšti save, švęsti laimėjimą ar palaikyti drąsą. Dabar daugiau nei bet kada , mes manėme, kad svarbu švęsti moterų piktogramas, kurios kuria savo legendas savo nuožiūra – naudodamos savo platformas, kad įtakotų socialinius pokyčius “.

Jonas Hardy Campaign
Carlotta Kohl

Norėdami tai padaryti, prekės ženklas naudojamas 15 moterų, tarp jų – supermodeliai / aktyvistai Adwoa Aboah, Ebonee Davis, Gabrielle Richardson, Gia Seo, Pari Ehsan, Lyn Slater ir Lola Langusta bei kitos moterų aktyvistai, Naga, Balio apsaugos simbolis ir amžina meilė.

“Nago drakonas yra stiprybės ir apsaugos simbolis Balio folkloroje”, – sako ji. “Šį sezoną aš iš naujo interpretuoju” Naga “, įkvėptą gamtoje esančios žaliosios galios.”

Jonas Hardy Campaign
Carlotta Kohl

Remdamasi Tarptautine moterų diena ir šiomis nuostabiomis moters motyvais, John Hardy paaukojo dalį savo prekybinių prekių, kurios įvyko kovo 8 d.th iki penkių organizacijų, įskaitant “Gurls Talk”, “Adwoa Aboah” socialinę kampaniją dėl kūno teigiamumo ir psichinės sveikatos, “Girls Who Code”, stengiantis užkirsti kelią lyčių skirtumui technologijų srityje, ji turėtų paleisti, neproporcinga grupė, skatinanti moteris eiti pareigas, WE DO, moterų teisių ir aplinkos teisingumo paramos grupė ir vasaros paieška, vasaros programos, globos ir kolegijos pasiruošimas mažas pajamas gaunantiems aukštosios mokyklos moksleiviams.

“Remiantis dinamišku, novatorišku steigėjų” John & Cynthia Hardy “palikimu, idėja sukurti ir palaikyti bendruomenę nuo jos įkūrimo buvo pagrindinė prekinio ženklo prasme”, – sako Bonneville Barden. “Bali tikrai tiki, kad yra tarpusavyje susijusi filosofija, taigi daug daugiau dėmesio skiriama veiksmams. Ši bendruomenės sąvoka ir kėlimas kitų yra esminis visame, ką mes darome. Šios moterys aistringai siekia stiprinti savo bendruomenes, todėl mums natūraliai buvo įpareigoti susivienyti bendromis priežastimis “.