Šiuo metu yra “Apsipirkimo žiedų pirkinių” programa

Dalyvavimas Ring App Lead
Mandagumas

Steffi Lee

2017 m. Rugpjūčio 31 d., 8.00 val

Kaip malonus ir dažnai endorfiną skatinantis pirkimas, aš girdėjau daugybę anekdatų, kuriuos sužadėtuvių žiedas galima įsigyti tik kaip nieko kito. Paprastai tai prasideda nesuskaičiuojamos valandos per daug Pinterest plokščių, nei įprastas psichiškai garsus žmogus, ir tai dar prieš įsitvirtinant į parduotuvę. Ne visai pasakos pasibaigia, tiesa?

Įveskite Diamond Hedge. “Interneto platforma”, įkurta 2017 m., Siekia užtikrinti skaidrumą, švietimą ir patogumą dalyvaujančių žiedų pirkimo procesui tiek jam, tiek jai. “Papildomos realybės funkcija leidžia virtualiems pirkėjams išbandyti kiekvieną žiedo versiją pagal jų širdies turinį:” Mes “kalbant apie deimantų formas ir dydžius, akmens spalvas ir aiškumą, juostų rūšis ir spalvas. Taip pat yra kainų palyginimas iš tikrųjų išminties pirkėjo.

VIDEO: Coinage: Kodėl Diamond Engagement rings yra toks brangus?

Paprastai papuošalų boutiques arba glitzy departamento juvelyrikos grindų paprastai nėra lengva sūpynės iš karto arba iš atsitiktinės kibirkšties kyla smalsumas. Dabar galite ištirti sužadėtuvių žiedus arba pradėti pirkinių kelionę (“Godspeed”) be jokio sprendimo.