Šis pliuso dydžio mažmenininkas naudoja duomenis, kad jų produktas pasiūlytų daugiau

modelis in Dia & Co.
Mandagumas

Lashauna Williams

Balandžio 11 d., 2018 m. @ 12:00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

“Dia & Co” padarė šiek tiek įtakos tai, kaip plonos dydžio moterys gali pirkti. Jei nesate susipažinę, labai rekomenduojame išbandyti. Panašus į “StitchFix”, bet nukreiptas į šį konkretų kūno rinkinį, jūs sugebate dirbti su stiliumi, kuris siunčia jums pasirinkimų dėžutę pagal jūsų asmenines nuostatas. Palaikykite tai, kas jums patinka, ir grąžinkite tai, ko nenorite. tai taip paprasta.

Praėjusį rudenį kompanija pradėjo pirmuosius pliuso dydžio kolekciją su nanette Nanette Lepore, didžiuliu feat! Ne tik surinkimas buvo sėkmingas iš pardavimų perspektyvos, bet ir leido “Dia & Co”. komanda rinkti klientų atsiliepimus ir keisti dalykus būsimoms kolekcijoms. Ir dabar ši linija yra čia. Ir tai geriau nei bet kada.

“Ši kolekcija puikiai tinka profesionaliai moteriai, kuri nori, kad jos darbo aprangos gaminiai būtų pakankamai universalūs nakties dienai, šeimos pietų vakarienei ir retkarčiais vykstančiam ypatingam renginiui. Su moteriškomis siluetėmis ir žaismingomis detalėmis gabalai yra nieko, bet įprasti”, – sako Ashby Vose, stilistas Dia & Co. “Kolekcija taip pat apima daiktus su šiek tiek krašto, kuris gražiai pora su saldesniais ir” preppier “gabalėliais, todėl kiekvieną dieną galite išreikšti save unikaliu būdu.”

Su šiuo pavasario bendradarbiavimu galime tikėtis 25 skirtingų stilių, kurių kaina yra mažesnė nei 100 USD! Pagalvokite puikus siuvinėjimas, sudėtingos detalės ir gražios spalvos. Dar geriau, Dia & Co. naudojo pirmosios kolekcijos atsiliepimus ir išplėtė didžiausią jų dydį nuo 24 iki 32.

“” Dia & Co “siekiame išplėsti mažmeninės prekybos patirtį plataus dydžio moterims. Mes siūlome įvairias produktų, stilių ir kainų taškus, atitinkančius kiekvienos moters unikalius stiliaus poreikius. Netrukus po mūsų steigimo paaiškėjo, kad didžiausias iššūkis, su kuriuo susidūrėme, nepavyko rasti klientų, kurie domėjosi mados tendencijomis, tačiau ieškojo stilingų drabužių, kuriuos jie siunčia. Iš pradžių paklausa reguliariai viršijo pasiūlą ir mums reikėjo aktyviai dalyvauti, kad uždarytų tiekimo spragą . Mes radome darbą su prekiniais žaislais ir dizaineriais, kad padėtume jiems išplėsti savo dydžio diapazonus – ar jie pradeda plius dydžius pirmą kartą, ar jie išplečia jų asortimentą iki dydžio 24 iki 32 dydžio, yra puikus soultion “.

VIDEO: Štai kaip jūs galite išvalyti savo spinte ir padaryti tam tikrą Moeny

 

Su platesniu dydžiu, daugiau galimybių ir pagrįstų kainų ši kolekcija yra A + visur. Pažiūrėkite keletą iš mūsų mėgstamiausių gabalų žemiau ir apsipirkime visą diapazoną adresu dia.com arba patikrinkite Dia & Co / nanette Nanette Lepore parduotuvę NYC balandžio 14 d..