Šis naujas bendradarbiavimas norės “meditacijos apsiausto”

Neinoktruotam, trumpas priminimas apie Klasės vartojimą (neklauskite kuris klasė, tai “The Class”). Į žemiausią Manhetevaną įkišote supakuotą studiją su grindų iki lubų langais, apšviesti švelniais kristalų žibintais ir baltais žvakėmis. Infekcinės muzikos impulsai fone, o jūs šokinėjate, purtykite, gyrati-kartais raginame net iki nuovargio, o tada šokinėjate, purtykite ir gyrate dar daugiau. Vienas nuobodus ir kantrinis valandas vėliau išeina jausmas, kaip jūs tiesiog buvo labai prakaitus terapijos seansas. Taigi, jūs žinote, kad tai tik paauglystė, šiek tiek skiriasi nuo vienos valandos elipsės, kai žiūri Nekilnojamojo namų šeimininkės.

VIDEO: Geriausi pėsčiomis bėgti

Todėl prasminga tada, kai Lululemon paprašė įprasto steigėjo Taryn Toomey sukurti specialią prekės ženklo kolekciją, ji atsisakė jūsų vidutinės sportinės įrangos. Paveikslėlis žemiški pasteliniai atspalviai vietoj visų juodų, švelnų, šokėjų įkvėptų siluetų (įskaitant puikų, sluoksnį su viskiu trikotažą), o ne kažkokia padėklų būklė, “meditacijos apsiaustu” klasė. Tai sakydamas, neleiskime, kad zen vibes jus kvailys! Dėl Vankuverio pagrįstos etiketės išsamios technologijos, įskaitant kvėpuojantį audinį ir antrą odą, linija vis dar yra gana sudėtinga, kad galėtumėte dirbti su sunkiu treniruotu.

Lululemonas x Taryn Toomey Collab - 2
Mandagūs Lululemon

Parduokite išvaizdą: Liemenėlė, 52 $; lululemon.com. Viršutinė tanka, 48 dol.; lululemon.com.

Rasti geriausią gabalą savo įprastam (net jei jis apima šiek tiek Bravo), pradedant nuo šiandien Lululemon.com ir atrankos parduotuvėse. 

Lululemonas x Taryn Toomey Collab - 1
Mandagūs Lululemon

Parduokite išvaizdą: Liemenėlė, 52 $; lululemon.com. Apkarpyti legingi, $ 88; lululemon.com.