Šis “Hollywood-Favorite Brand” sukūrė naują juvelyrinių dirbinių kolekciją

Kai kurie dalykai iš tikrųjų yra geresni, kai skolinasi iš berniukų: trapūs sagos, dėvėti megztiniai ir “John Hardy” apyrankės. Kai prabangiosios juvelyrikos prekės ženklas pristatė vyrų plokščių austų grandinių apyrankę 1992 m., Ji tapo tokia monumentali hitu, kad įkvėpė moterų kolekciją.

Dešimtmečius vėliau garsiąją “John Hardy” apyrankę vis dar galima pamatyti Holivudo elito riešuose, pavyzdžiui, Olivijos Wilde nakties metu su “Beau Jason Sudeikis”, “Zendaya” iš pirmos eilės “Louis Vuitton” parodoje “Paris Fashion Week” ir Celine Dion kaip ” šiuolaikiška, be jos naujausio stiliaus transformacijos. 

Jonas Hardy EMBED 1
Bertrand Rindoff Petroff / Getty; AKM-GSI

SUSIJĘS: Parduokite esminius kasdienius papuošalus

Ir dabar, panašiai kaip ir visus dalykus, kurie vieną kartą apibrėžė 90-ąsias ir šiuo metu iš naujo apibrėžia 2016 m (“Chokers”, “high-lios mama” džinsai ir platformos koviniai batai), klasikinė “John Hardy” klasikinė grandinė taip pat daro keletą veiksmų, pradedant “Modern Chain Collection”. Sudėtyje yra tiek vyriški, tiek moteriški stiliai (jam šeši, jo 25), aukso ir sidabro apyrankės, karoliai, žiedai ir auskarai, kurie ne tik primena originalų grandininio audimo metodą, bet ir pagarba prekės ženklo amatininkų dirbiniai. Tai kolekcija, kuri yra drąsiai, grafiškai ir, kaip rodo jos pavadinimas, moderni, nepamirštant jos praeities. Ir mes įtikiname, kad garsenybių rinkinys bus šios kolekcijos gerbėjai ir ateinantiems dešimtmečiams. 

Jonas Hardy embed
mandagumas

Ši kolekcija yra prieinama šiandien nuo “johnhardy.com”, pradedant nuo 250 iki 19 500 JAV dolerių už 18 kilogramų auksinę apyrankę su 2,4 karatais iš deimantų.